Mariusz Raduszewski, Natalia Siwiec Mariusz Raduszewski z córką Mariusz Raduszewski, Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec
Mariusz Raduszewski, Natalia Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec
Urocza fotka!
1/5
Mariusz Raduszewski, Natalia Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec

Takiego wyznania męża Natalii Siwiec jeszcze nie było! Modelka i jej partner po raz pierwszy zostali rodzicami w sierpniu 2017 roku. Wówczas na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka Mia. Od tej pory dziewczynka stała się oczkiem w głowie swoich rodziców oraz... gwiazdą social mediów! ;) Dziewczynka często pojawia się na internetowych profilach Natalii i Mariusza, którzy są zachwyceni urokami rodzicielstwa. Zwykle piszemy o Natalii Siwiec w roli matki, jednak tym razem, to mąż modelki zaskoczył wzruszającym wpisem o ojcostwie. Szykujcie chusteczki!

 

Zobacz też: Natalia Siwiec po raz pierwszy tak szczerze o relacji z synem swojego męża. Jakim bratem jest dla małej Mii?

 

Mariusz Raduszewski pokazał też buzię Mii! Szczegóły na kolejnej stronie!

 

Polecamy: Szybszy rozwój fizyczny i emocjonalny – niemowlę na basenie

2/5
Mariusz Raduszewski z córką
Instagram/architettodellanotte

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski z córką Mią przebywają obecnie na wakacjach w Meksyku. Swój pobyt na bieżąco relacjonują na Instagramie. W sieci właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie męża modelki z córeczką. Widać na nim buzię dziecka, ale... przysłoniętą naklejkami z Instagrama. ;) Nie przeszkadza to jednak, by nieco przyjrzeć się maleństwu, które jest śliczne! Jednak zdjęcie to jedno, a dołączony do niego opis - drugie! Mariusz Raduszewski pierwszy raz zdobył się na tak szczere wyznanie o byciu ojcem.

- #Miłość❤️
#KiedyTrzymaCięZaBrodęJakLwa
#KiedyCzujeszSięTakiPotrzebny
#ToJestMiłość❤️
"Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić."
"-I wtedy kiedy ktoś chce ją skrzywdzić, a ty zasłaniasz ją własnym ciałem? - napisał mąż Natalii Siwiec na Instagramie.

Prawda, że wzruszające?

3/5
Mariusz Raduszewski, Natalia Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski tworzą rodzinę patchworkową. Oprócz córeczki Mii, która jest owocem ich związku, para wychowuje również syna Mariusza z pierwszego małżeństwa - nastoletniego Mateusza.

4/5
Natalia Siwiec
Instagram/Natalia Siwiec

Obecnie cała czwórka cieszy się wakacjami w rajskim kurorcie w Meksyku. 

 

Zobacz: Wakacje z dzieckiem: jak się przygotować? 

5/5
Natalia Siwiec
Instagram

Całej rodzinie życzymy udanych wakacji i dużo miłości!