Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów

Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów! Znamy sekret jej diety!

Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów

W zaledwie pięć miesięcy Małgorzata Socha schudła aż 15 kilogramów! Aktorka wygląda naprawdę świetnie, a po ciążowych krągłościach nie został już żaden ślad. Jak jej się to udało?

 

Jak schudła Małgorzata Socha?

Jak donosi magazyn "Party", Małgorzata Socha walkę o szczupłą figurę zaczęła jeszcze... w ciąży! Wtedy też rozpoczęła treningi pod okiem trenerki personalnej.

Małgosia całe życie uprawiała sport, więc zestaw ćwiczeń dobrałyśmy indywidualnie. Zaczęłyśmy od dużych piłek, które świetnie odciążają kręgosłup i przygotowują do porodu, stretchingu oraz elementów pilatesu i jogi dla kobiet w ciąży – zdradza trenerka Małgosi, Katarzyna Pieńkos z Fitness Centrum Pasja w Piastowie.

Dziś panie spotykają się 2-3 razy w tygodniu, głównie rano i ćwiczą przez godzinę zegarową. Stawiają na trening funkcjonalny, który angażuje wszystkie mięśnie i stawy, oraz na ćwiczenia mięśni brzucha.

Niestety, czasem obowiązki domowe i zawodowe nie pozwalają mi wygospodarować czasu na wizytę na siłowni, wtedy staram się ćwiczyć w domu – przyznaje Socha.

Ale gwiazda "Przyjaciółek" wie, że regularny trening to połowa sukcesu. Dlatego ćwiczenia z trenerką połączyła jeszcze z bieganiem – codziennie pokonuje trasę liczącą około 5 kilometrów i z racjonalnym żywieniem. Na jaką dietę się zdecydowała?

 

Obejrzyj koniecznie: Małgorzata Socha współczuje Ani Lewandowskiej. Dlaczego?

 

Jaką dietę stosuje Małgorzata Socha?

Gwiazda zdecydowała się na dietę redukcyjną. Pięć miesięcy po porodzie przeszła na posiłki o wartości 1500 kalorii.

Nie jest to łatwe, ale dzielnie walczę. Masa już była, teraz czas na rzeźbę – żartuje Małgosia i dodaje: Staram się unikać węglowodanów i glutenu, ale nie wyeliminowałam ich całkowicie. Jem dużo ryb, kasz i warzyw. Jeśli mięso i jajka, to tylko ze sprawdzonych źródeł. Nie stosuję restrykcyjnej diety ani postu leczniczego, bo muszę mieć dużo siły i energii. Jeśli grzeszę, to tylko domowym ciastem.

Jesteś ciekaw jak Małgorzata Socha spędzi wakacje? I co mówi o swoich córkach: malutkiej Basi i 4-letniej Zosi? Przeczytasz to wszystko w nowym "Party".

 

Małgorzata Socha w 5 miesięcy zrzuciła 15 kilogramów!

Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

 

Aktorka zdradziła, jak dba o formę i jaką dietę stosuje.

Małgorzata Socha wróciła do formy sprzed ciąży
ONS

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30