Jak poznali się Anna i Robert Lewandowscy? Para wzięła ślub w 2013 roku, ale spotykała się już wiele lat wcześniej. O swojej miłości i początkach zdradzają niewiele. Mocno chronią swojej prywatności. Jeśli udzielają wywiadów czy wypowiedzi mediom bardzo selekcjonują informacje na swój temat i skupiają się głównie na aspektach zawodowych. A nie da się ukryć, że ich kalendarze są mocno napięte. Robert Lewandowski aktualnie reklamuje 8 marek, a jego żona Anna Lewandowska trzy. Wspólnie zarobili przez ostatnie pół roku 8 milionów! Jednak udało nam się dotrzeć do wywiadu z 2012 roku, w którym piłkarz opowiedział o początkach z ukochaną i co ciekawe miał o niej mylne wrażenie:

Reklama

Jak ją spotkałem po raz pierwszy, myślałem, że ćwiczy balet. Taka jest drobna. Zaś Ania jest mistrzynią Europy w karate, a na mistrzostwach świata była trzecia! - wyznał napastnik w rozmowie z CKM.

Już wtedy Ania chętnie gotowała dla nich, choć nie była wówczas dietetykiem. Robert przyznał też, że jej to lepiej wychodzi:

Oboje gotujemy, ale Ani to zawsze jakoś lepiej wychodzi. Uwielbiam makarony, ryby, szczególnie łososia, no i steki. Kiedyś byłem też maniakiem słodyczy, ale musiałem przystopować. Słodycze osłabiają organizm.

Od czasu tego wywiadu wiele rzeczy w związku pary się zmieniło. Przede wszystkim wzięli ślub, a Lewandowska zaczęła pracować na swój sukces. Lubicie Anię i Roberta?

Zobacz: Robert Lewandowski opowiada o swoich trudnych początkach jako młodego piłkarza. "Nazywali mnie Bobkiem"

Zobacz także

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wzięli ślub w 2013 roku

East News

Robert Lewandowski sądził, że Ania trenuje balet

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama