East News
1/7
East News

Rafał Mroczek od ponad 18 lat wciela się w postać Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Aktor trafił do telenoweli TVP2 wraz ze swoim bratem bliźniakiem, Marcinem. Rafał Mroczek, w przeciwieństwie do granego przez siebie bohatera, wiedzie uporządkowane życie. Aktor jest zaręczony z Joanną Skrzyszewską. Para doczekała się również córeczki, Zosi, która w tym roku kończy 2 latka.

 

Zobacz: Rafał Mroczek pokazała NOWE zdjęcie z Zosią! Partnerka aktora uwieczniła wspólne chwile taty z córką!

 

Córeczka bardzo szybko stała się oczkiem w głowie tatusia. Rafał Mroczek podporządkował jej cały swój świat. Nie mówiąc już o mieszkaniu, które zamieniło się w królestwo małej księżniczki. Zobaczcie na następnych slajdach, jak mieszka Rafał Mroczek z rodziną! Widać, że to dom pełen miłości!

 

POLECAMY: Wszystkie dziewczyny Pawła Zduńskiego! Pamiętacie, kto się w nim kochał?

2/7
Instagram

Malutka Zosia ma swój pokój wypełniony zabawkami. Tata dziewczynki stara się, aby niczego jej nie brakowało. Gwiazdor "M jak miłość" każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoją 2-letnią księżniczką. Wspólne zabawy, podróże - to jest to, co sprawia mu najwięcej radości!

3/7
Instagram

Rafał Mroczek jest przeciwieństwem granego przez siebie bohatera. Uporządkowany, opiekuńczy i od kilku lat szczęśliwie zakochany w swojej narzeczonej, Joannie. Z kolei Paweł Zduński nie ma szczęścia w miłości. Niedawno chłopak został porzucony przez żonę, Alę, która odeszła z innym. Paweł Zduński próbował zapić swoje smutki, co niemal doprowadziło do tragedii. Teraz pechowy brat bliźniak sprowadził na siebie nowe kłopoty... Paweł Zduński zgodził się na fikcyjny ślub z tajemniczą Katią. Czy to początek nowego dramatu?

 

Zobacz: Ślub Pawła w "M jak miłość"! Jaką tajemnicę skrywają przed nim Katia i Kalina? Zobacz KULISY

4/7
Instagram

Joanna i Rafał zgodnie dzielą się opieką nad córeczką. Aktor "M jak miłość" uwielbia spędzać czas z Zosią, dlatego nie ma problemu, gdy jego narzeczona chce wyjść z domu i spotkać się z koleżankami. Wtedy tata wymyśla zabawy dla swojej małej księżniczki. Sam też znajduje chwile na własne przyjemności.

5/7
Instagram

Brat bliźniak Rafała również został już tatą. Marcin Mroczek wychowuje dwóch synów: Ignacego oraz Kacpra. Mamą chłopców jest modelka, Marlena Muranowicz, z którą aktor wziął ślub w 2013 roku.

 

Czy Rafał Mroczek pójdzie w ślady brata bliźniaka i również postara się o drugie dziecko?

6/7
Instagram

Rafał Mroczek jest aktywny w social mediach. Na jego Instagramie często pojawiają się zdjęcia, na których widać, jak gwiazdor "M jak miłość" spędza wolny czas. Dla fanów to świetna okazja do tego, aby lepiej poznać swojego ulubionego serialowego bohatera. Jednocześnie można podpatrzeć, jak wyglądają wnętrza jego domu. To może być przydatna inspiracja dla wszystkich, którzy planują remont!

 

Chcielibyście mieszkać jak Rafał Mroczek?

7/7
Instagram

Bohater grany przez Rafała Mroczka nie doczekał się jeszcze swoich pociech. Paweł Zduński pomagał jedynie wychowywać dzieci swoich partnerek. Może scenarzyści "M jak miłość" docenią życiowe doświadczenie aktora i w końcu zaplanują dla niego pełną i kochającą się rodzinę? Chcielibyście tego?