Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
37. urodziny Małgorzaty Rozenek
ons
Newsy

Rozenek niedawno skończyła 37 lat. Wiemy jak świętowała urodziny!

Majdan sprawił jej uroczą niespodziankę

Ostatnio wokół Małgorzaty Rozenek zrobiło się sporo zamieszania. Wszystko przez niską oglądalność jej programu "Piekielny Hotel", który niestety znika z anteny i widzowie nie będą mogli oglądać go na jesieni. Zobacz: „Piekielny hotel" znika z telewizji! Czy Małgorzata Rozenek straci pracę?

Gwiazda jednak nie przejmuje się negatywnymi komenatarzami na swój temat i robi swoje. Ostatnio obchodziła 37. urodziny i z tej okazji zorganizowała przyjęcie, na które zaprosiła 40 osób. W przygotowaniach pomagali jej oczywiście Radosław Majdan i dwaj synowie. Sportowiec zadbał nawet o niespodziankę i na tarasie rozwiesił transparent z napisem: "Małgosiu, wszystkiego najlepszego", a cały dom przystroił kwiatami.

Gosia była bardzo wzruszona, a gdy wszyscy zaśpiewali jej "Sto lat", miała łzy w oczach. Wszyscy świetnie się bawili i objadali tortami z cukierni Lary Gessler - czytamy w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz". 

Po udanej imprezie Rozenek z rodziną udała się na wakacje na południe Europy.

Zobacz na Polki.pl: Rozenek odejdzie z telewizji?
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
5 rzeczy z walizki Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Rozenek zdradziła co zawsze musi mieć w walizce. To tylko 5 rzeczy
Zaskoczeni?

O programie, którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek mówiono wiele. W końcu stacja podjęła decyzję, że "Piekielny Hotel" zniknie z anteny, a widzowie nie będą już mogli oglądać go na jesieni. Zobacz:  „Piekielny hotel" znika z telewizji! Czy Małgorzata Rozenek straci pracę? Nie da się ukryć, że gwiazda TVN sporo podróżuje i to jak spakować walizkę by dużo się w niej zmieściło wie najlepiej. W rozmowie z portalem Vu Mag wyznała, jakie pięć rzeczy zabiera ze sobą najczęściej w podróż. Są to bardzo podstawowe przedmioty, a na brak niektórych z nich trochę narzeka. Co znajduje się w walizce Perfekcyjnej Pani Domu? Japonki, biały T-shirt, zabawki dla dzieci, kosmetyki i zawsze za mało książek.  Kobiety powinny brać przykład z Małgorzaty Rozenek. Zobacz na Polki.pl:  Małgorzata Rozenek odejdzie z telewizji?  

ONS
Newsy
Rozenek przeżywa utratę programu: Bywa opryskliwa, nerwowa
Wyżywa się na Majdanie?

Ostatnio wszyscy zastanawiają się, jak potoczy się dalsza kariera Małgorzaty Rozenek . Pojawiały się doniesienia o tym, jakoby celebrytka miała przejść do Polsatu. Póki co te plotki nie zostały potwierdzone. Pewna natomiast jest informacja o tym, że Małgorzata Rozenek straciła swój program "Piekielny Hotel". Nową edycję ma poprowadzić Dorota Szelągowska . Zobacz też: Dorota Szelągowska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "Piekielnym Hotelu"? Co z gwiazdą TVN? Co dalej z karierą Rozenek? Jeszcze nie znamy odpowiedzi na to pytanie. O kazuje się jednak, że zawodowe zawirowania nie mają dobrego wpływu na piękną celebrytkę. Jak donosi anonimowy informator magazynu "Na żywo", gwiazda przeżywa swoją sytuację i daje to odczuć swojemu otoczeniu, głównie narzeczonemu - Radosławowi Majdanowi : Małgosia jest ostatnio w coraz gorszym nastroju, a frustracje zdarza się jej wyładowywać na narzeczonym. (...) Bywa opryskliwa, nerwowa. Jednak Radek nie ma do niej pretensji. Wie, jak trudno pogodzić się z utratą sławy. Jako członek drużyny narodowej w piłce nożnej, był przed laty wielką gwiazdą, potem stracił swoją pozycję. Doskonale rozumie zdenerwowanie ukochanej - zdradził informator magazynu. Myślicie, że to wpłynie na ich związek? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek odejdzie z telewizji?    

Małgorzata Rozenek o swoim fenomenie
ONS
Newsy
Rozenek: Nie wiem czy Polki mnie jeszcze kochają
Opowiedziała o swoim fenomenie

Małgorzata Rozenek szykuje się do premiery najnowszego show z jej udziałem - "Piekielny hotel". Wciąż jednak nie może oderwać się od wizerunku "Perfekcyjnej". Ostatnio z tego powodu zaliczyła sporą wpadkę na wizji. Przypomnijmy: Rozenek zaliczyła sporą wpadkę na wizji. Z błędu wyprowadził ją dziennikarz Zanim jednak widzowie zobaczą "Piekielny hotel", wiele z nich nie będzie mogło wymazać z pamięci programu o prowadzeniu domu, który był bardzo pomocny dla wielu kobiet. Gwiazda w rozmowie z tvn.pl przyznała jednak, że nie jest pewny, czy Polki ją pokochały. Wie, że każda osoba, która poprowadziłaby "Perfekcyjną" otarłaby się o fenomen, tak jak ona: Ja nie wiem czy Polki kochają czy nie kochają, szczerze - nie jestem przekonan a. Natomiast programy, które miałam okazję poprowadzić, są bardzo dobre, trudno je było zepsuć. Kto by ich nie prowadził, miałby taki sam fenomen . - mówi Wyobrażacie sobie kogoś innego w roli "Perfekcyjnej Pani Domu"? Zobacz: Doda: "Opłacę sobie podrobienie dowodu jak Rozenek". Dogryzła jej też w kwestii stylu Małgorzata Rozenek w drogiej stylizacji pod studiem DDTVN:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner