29 kwietnia 2011 roku, sześć miesięcy po ogłoszeniu zaręczyn wnuka królowej Elżbiety II z Kate Middleton, młoda para stanęła na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie sakramentalne tak. Ślub Kate i Williama był jednym z najważniejszych wydarzeń w tamtym czasie, a jego transmisję w telewizji obejrzało aż 2 miliardy osób! Świętowała nie tyko Wielka Brytania, ale niemal cały świat i aż trudno uwierzyć, że dziś od tego wyjątkowego wydarzenia minęło już 10. lat! Wróćmy jednak do początków ich miłosnej historii. Jak Kate poznała Williama, które z nich wykonało pierwszy krok, i co stałoby się w przypadku ich rozwodu? Poznaj 5 ciekawostek o związku książęcej pary, o których wielu nie miało pojęcia!

Reklama

Choć niektórych może to zdziwić, wygląda na to, że Kate była naprawdę zdeterminowana, by poznać księcia Williama. W tym celu przyszła księżna Cambridge uknuła prawdziwą intrygę, która jak widać podziałała, a William dosłownie wpadł w sidła pięknej studentki. Choć dziś mają mają trójkę wspaniałych dzieci, w ich związku nie zawsze było kolorowo, i to do tego stopnia, że Kate Middleton i książę William postanowili się... rozstać! Z okazji 10. rocznicy ślubu Kate i Williama przypominamy najciekawsze fakty z ich wspólnego życia. Koniecznie zobacz nasze wideo, ale uwaga, można dostać wypieków!

Zobacz także: Księżna Kate znów doprowadza Meghan do łez! Pokazała zdjęcie, którym zakpiła z żony Harry'ego!?

Księżna Kate i książę William świętują dziś 10. rocznicę ślubu! Jedno z najsłynniejszych małżeństw na świecie ma jednak pewne tajemnice.

Rex Features/East News

Kate Middleton i wnuk królowej Elżbiety II poznali niemal 20 lat temu. Czy ich spotkanie było przypadkowe? Okazuje się, że niekoniecznie. Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Kate uknuła niezły plan...

Zobacz także
East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama