Party Stories
Newsy

10. rocznica ślubu Williama i Kate! Pamiętacie jak się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę!

Kate Middleton i książę William świętują dziś 10. rocznicę ślubu, a poznali się niemal 20 lat temu. Jak się okazuje, w ich związku nie zawsze było kolorowo, a para nawet kilkakrotnie się rozstawała... Kto kogo pierwszy zauważył? Będziecie zdziwieni.

29 kwietnia 2011 roku, sześć miesięcy po ogłoszeniu zaręczyn wnuka królowej Elżbiety II z Kate Middleton, młoda para stanęła na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie sakramentalne tak. Ślub Kate i Williama był jednym z najważniejszych wydarzeń w tamtym czasie, a jego transmisję w telewizji obejrzało aż 2 miliardy osób! Świętowała nie tyko Wielka Brytania, ale niemal cały świat i aż trudno uwierzyć, że dziś od tego wyjątkowego wydarzenia minęło już 10. lat! Wróćmy jednak do początków ich miłosnej historii. Jak Kate poznała Williama, które z nich wykonało pierwszy krok, i co stałoby się w przypadku ich rozwodu? Poznaj 5 ciekawostek o związku książęcej pary, o których wielu nie miało pojęcia!

Choć niektórych może to zdziwić, wygląda na to, że Kate była naprawdę zdeterminowana, by poznać księcia Williama. W tym celu przyszła księżna Cambridge uknuła prawdziwą intrygę, która jak widać podziałała, a William dosłownie wpadł w sidła pięknej studentki. Choć dziś mają mają trójkę wspaniałych dzieci, w ich związku nie zawsze było kolorowo, i to do tego stopnia, że Kate Middleton i książę William postanowili się... rozstać! Z okazji 10. rocznicy ślubu Kate i Williama przypominamy najciekawsze fakty z ich wspólnego życia. Koniecznie zobacz nasze wideo, ale uwaga, można dostać wypieków!

Zobacz także: Księżna Kate znów doprowadza Meghan do łez! Pokazała zdjęcie, którym zakpiła z żony Harry'ego!?

Księżna Kate i książę William świętują dziś 10. rocznicę ślubu! Jedno z najsłynniejszych małżeństw na świecie ma jednak pewne tajemnice.

Książę William i księżna Kate tuż po ślubie
Rex Features/East News

Kate Middleton i wnuk królowej Elżbiety II poznali niemal 20 lat temu. Czy ich spotkanie było przypadkowe? Okazuje się, że niekoniecznie. Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Kate uknuła niezły plan...

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner