Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

Justin Bieber i Hailey Baldwin tworzą jeden z najgorętszych związków show-biznesu. Para wzbudziła ogromne emocje, gdy szybko związała się ze sobą po rozstaniu Justina z Seleną, jeszcze  szybciej się zaręczyła i do tego błyskawicznie wzięła ślub - już 13 września 2018 zakochani złożyli sobie przysięgę w urzędzie w Nowym Jorku.

Nie dziwi zatem fakt, że tysiące osób podejrzewało, że para równie szybko się rozstanie. Tym bardziej że zaledwie po kilku tygodniach od ślubu, zaczęło się mówić o fatalnym stanie zdrowia Justina Biebera i pogłębiającym się kryzysie między nim a Hailey. Teraz jednak już wiadomo, jak naprawdę wygląda związek wokalisty i modelki!

Zobacz także: Selena Gomez wciąż kocha Biebera?! Zobaczcie, jak odpowiedziała na jego wyznanie

1/5
Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Justin i Hailey przechodzą kryzys? Takie nagłówki od dawna pojawią się zarówno w polskiej, jak i zagranicznej prasie. Niektóre zdjęcia pary zdają się je nawet potwierdzać - Justin i Hailey rzadko publicznie okazują sobie czułości, często wyglądają na pokłóconych lub obrażonych na siebie, trzymają się nawet z daleka od siebie! 

2/5
Justin, Hailey

Oczywiście to tylko pozory. Ostatnio Justin udowodnił, że mimo młodego wieku, bardzo poważnie podchodzi do swojego małżeństwa. Postanowił nawet przerwać karierę, żeby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym i małżeństwie. Justin pragnie także zostać ojcem i w pełni poświęcić się ojcostwu. 

 

3/5
Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

Wszyscy, którzy podejrzewali, że Justin wciąż kocha Selenę i tak naprawdę ożenił się z Hailey tylko po to, by zrobić na złość byłej dziewczynie, oczywiście byli w dużym błędzie. Do tych doniesień Justin także się odniósł i podkreślił, że kocha Selenę, ale Hailey bardziej i to ona jest dla niego najważniejsza.

Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła - napisał Justin Bieber.

4/5
East News

Nowe nagranie pary potwierdza te słowa! W sieci pojawiło się nagranie z czatu na żywo z Hailey, na którym widać również Justina. Wokalista co chwilę podchodzi do swojej ukochanej, łaskocze je, zaczepia i całuje. Tak może zachowywać się tylko zakochany człowiek! Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, to musicie koniecznie zobaczyć to nagranie: 

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

Nie sądzicie, że Justin i Hailey tworzą uroczą parę? Można podejrzewać, że już niedługo razem stworzą rodzinę. Czekamy na narodziny ich pierwszego potomka!

Zobacz także: Justin Bieber złamał serce Selenie Gomez? Te zdjęcia was zaskoczą

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin