Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2013?
Tradycyjnie, rodzinnie czy w ciepłych krajach?
1/13
Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2013?

W tym roku Wielkanoc swoją aurą za oknem przypomina trochę Boże Narodzenie. Gwiazdy jak zwykle chwilę wolnego postanowiły wykorzystać nas spędzenie czasu z najbliższymi. Zobacz, gdzie święta tegoroczne święta spędzą znani i lubiani. Kto jest wierny tradycji, a kto woli wygrzewać się w ciepłych krajach?

Czytaj więcej na temat wielkanocnych planów gwiazd >>>

2/13
Małgorzata Rozenek w "Vivie"
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Małgorzata Rozenek święta spędza oczywiście z najbliższymi. W rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła, że wraz z (prawie byłym) mężem Jackiem i synami uda się do swoich rodziców. Na wielkanocnym stole Perfekcyjnej Pani Domu obowiązkowo pojawi się sałatka jarzynowa, która kojarzy się jej z dzieciństwem oraz żurek.

3/13
Doda na weselu Tomka Luberta
ons

Doda w tym roku święta spędzi w Ciechanowie ze swoimi rodzicami. Artystka potrzebuje chwili wypoczynku i domowego ciepła, gdyż tuż po Wielkanocy wraca do Warszawy i dalej nagrywa swoją najnowszą płytę.

4/13
Edyta Herbuś na konferencji prasowej Miss Polonia 2012

Edyta Herbuś ostatnio miała sporo pracy. Występy w teatrze i operze, a także praca na planie seriali sprawiły, że gwiazda potrzebowała przyśpieszonych wakacji. W rozmowie z "DD TVN" tancerka wyznała, że Wielkanoc spędzi na urlopie w ciepłych krajach.

5/13
Edyta Górniak na gali Viva! Najpiękniejsi

Edyta Górniak Wielkanoc spędza za granicą. Wokalistka wraz z ukochanym Piotrem Schrammą udała się w podróż w głąb Azji. Artystka musi naładować akumulatory po kolejnym pracowitym okresie, który zaowocował m. in. współpracą z gwiazdą współczesnego swingu Matt'em Dusk'iem.
 

6/13
fot. "Viva!"

Kate Rozz święta spędzi bez swojego ukochanego Piotra Adamczyka. Para ostatnio przechodzi poważny kryzys. Gwiazda odwiedzi rodzinę w Białymstoku.

7/13
allons_1379215.jpg

Natalia Siwiec Wielkanoc spędzi w tym roku tradycyjnie. Świąteczne dni pierwszy raz od 5 lat upłyną jej pod znakiem spotkań z rodziną. Modelka jednak nie wie czy uda się z koszyczkiem do kościoła, gdyż jak stwierdziła w rozmowie z "DD TVN", sporo w jej życiu się pozmieniało. Za to będzie zajadać się daniami przyrządzonymi przez tatę i ciastami upieczonymi przez mamę.

8/13
Alicja Janosz z mężem Bartoszem Niebieleckim
Alicja Janosz od kilku lat prowadzi szczęśliwe życie rodzinne, dlatego Wielkanoc spędzi z mężem Bartoszem Niebieleckim i najbliższymi w Pszczynie.
9/13
Natalia Kukulska na premierze spektaklu "Progressive: Eliminacje"
Akpa

Natalia Kukulska w rozmowie z "Pytaniem na śniadanie" wyznała, że na okres Wielkanocy wraz z rodziną ucieka do ciepłej Hiszpanii.

10/13
Gardias vs Sienkiewicz

Jak podał "Fakt" Dorota Gardias Wielkanoc spędzi z rodziną. Pogodynka będzie mogła również oficjalnie przedstawić najbliższym swojego narzeczonego Piotra Bukowieckiego, z którym spodziewa się dziecka.

11/13
Maja Frykowska w Warszawie w szpilkach po śniegu

W zeszłym roku Maja Frykowska wyjechała z Polski do Szwajcarii za swoją miłością. Tegoroczną Wielkanoc gwiazda spędzi ze swoim ukochanym w Zurichu.

12/13
Magdalena Steczkowska na premierze spektaklu "Saligia"
Akpa

Magdalena Steczkowska w "DD TVN" wyznała, że w tym roku święta spędzi z rodziną męża. Na wielkanocny stół przygotuje chrzan i i popisze się zdolnościami cukierniczymi piecząc mazurki i dekorując je wraz z dziećmi.

13/13
Kaja Śródka na otwarciu sklepu Guess by Marciano

Kaja Śródka świąteczne dni spędzi w Łodzi z rodziną.