Robert Leszczyński był jednym z najsłynniejszych dziennikarzy muzycznych w Polce, a program "Idol", w którym zasiadał na jurorskim fotelu, przyniósł mu jeszcze większą rozpoznawalność. Kiedy 1 kwietnia 2015 roku przekazano informacje o jego śmierci, wielu sądziło, że to jedynie prima aprilisowy żarty. Niestety, Robert Leszczyński, uważany za jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie zmarł w wieku 48 lat, zostawiając rodzinę i bliskich. Jak się okazuje, dziś jego najstarsza córka i owoc związku z aktorką Alicją Borkowską ma już 17 lat. Co więcej nastolatka jest nie tylko piękna, ale i utalentowana.

Reklama

Córka Roberta Leszczyńskiego, Vesna Leszczyńska, poszła w ślady rodziców

Kiedy Vesna Leszczyńska przyszła na świat, dowiedziała się o tym cała Polska. Dumny tata w jednym z odcinków "Idola" wystąpił w koszulce z napisem: "Vesna - przyszła 17-12-03" i już nikt nie miał wątpliwości, że jego rodzina właśnie się powiększyła. Choć przez lata mogliśmy obserwować ją przy boku znanego taty, dziś już nie przypomina dziewczynki z tamtych zdjęć. W grudniu Vesna będzie świętowała swoje 18. urodziny, a już dziś jest piękną młodą kobietą, która zachwyciła samego Janusza Józefowicza. Kim jest córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej?

Vesna Leszczyńska ukończyła szkołę muzyczną na kierunku wiolonczela, a swoją przyszłość postanowiła związać z szeroko pojętym światem sztuki i pójść w ślady mamy, z czego znana aktorka filmowa i musicalowa wcale nie była zadowolona.

Robiłam wszystko, żeby ona tego nie robiła. To kompletny brak stabilności. I jak sobie pomyślisz, że twoje dziecko ma mieć takie samo życie, wiesz, ile cię to kosztuje nerwów, zdrowia, wszystkiego, to myślisz sobie: nie, tylko nie to - mówiła na kanapach "Dzień Dobry TVN" w ubiegłym roku Alicja Borkowska.

Jak widać Alicji Borkowskiej nie udało się zniechęcić swojej córki, a co więcej, upomniał się o nią Janusz Józefowicz. Vesnie zdecydowanie nie brakowało ani talentu, ani słuchu, ani urody. Znany choreograf i reżyser, oraz dyrektor artystyczny Studio Buffo postanowił dać jej angaż w musicalu "Metro", który niedawno obchodził swoje 30-lecie. Vesna stanęła na jeden scenie ze swoją mamą i spełniła swoje ogromne marzenie. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej postanowiła wejść w świat artystów i dziś to nimi się otacza. Nastolatka o niebywałej urodzie gra na wiolonczeli, skrzypcach u nagrywa jazzowe piosenki. Jak sama przyznała w 2020 roku w "Dzień Dobry TVN", to śpiew i teatr zajmują najwięcej miejsca w jej sercu, a my nie mamy wątpliwości, że będzie o niej jeszcze głośniej!

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył talent po ojcu? Fani artysty są pod wrażeniem głosu Juniora "piękny głos płynący prosto do serca"

Zobacz także

Kiedy Robert Leszczyński zmarł, Vesna miała zaledwie 11 lat. Dziewczynka odziedziczyła po swojej mamie wyjątkowy talent, a po swoim tacie niebywały słuch.

East News

Dziś Vesna Leszczyńska ma 17 lat i zachwyca swoją urodą.

Nastolatka została nawet zaangażowana do występu w "Metrze" i to przez samego Janusza Józefowicza.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama