Jak będzie wyglądał ślub Koroniewskiej i Dowbora?
ONS

Jak będzie wyglądał ślub Koroniewskiej i Dowbora?

Jak będzie wyglądał ślub Koroniewskiej i Dowbora?
ONS

Związek Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora wzbudza w mediach spore zainteresowanie, a kryzys w ich związku, który miał miejsce kilkanaście miesięcy temu wywołał w kolorowych tygodnikach mnóstwo spekulacji. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Tabloidy lubią również spekulować na temat tego, kiedy gwiazdy zmienią swój stan cywilny. Ślub aktorki i prezentera Polsatu z pewnością byłby jednym z głośniejszych wydarzeń świata show-biznesu. Koroniewska i Dowbor są razem już od 10 lat, a od 4 wychowują córeczkę Janinę. Najwyraźniej życie w nieformalnym związku im odpowiada.

Ostatnio para wyleciała do Las Vegas. Pojawiły się w tym czasie informacje, że gwiazdy w końcu powiedzą sobie sakramentalne "tak", z dala od całego medialnego zgiełku. Menadżerka aktorki w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że o ślubie w Stanach nie wchodził w grę.

- Joasia i Maciek nie wzięli ślubu w Las Vegas. Las Vegas nie urzekło ich do tego stopnia, aby ślubować sobie miłość i wierność, ponieważ to nie jest w ich stylu. Joasia i Maciek są tradycjonalistami i jeśli mieliby wziąć ślub, to oficjalny, tradycyjny, słowem taki, jak należy - powiedziała w rozmowie z "Faktem" menedżerka Koroniewskiej, Magdalena Czerwiec.


Myślicie, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kiedyś staną na ślubnym kobiercu?

Zobacz: Koroniewska i Dowbor nad polskim morzem

Koroniewska i Dowbor za kulisami sesji dla marki obuwniczej:

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49