Angelina Jolie, Brad Pitt
Eastnews
Newsy

Angelina Jolie długo nie mogła zapomnieć o Bradzie! Kto przyszedł jej z pomocą?

Angelina Jolie długo nie mogła zapomnieć o Bradzie! Kto przyszedł jej z pomocą?

 

Choć od rozstania jednej z najpopularniejszych par w Hollywood minęły już 3 lata, to wielu fanów Brada Pitta i Angeliny Jolie wciąż nie może się z tym pogodzić. Aktorzy ponoć rozwiedli się m.in. z powodu alkoholizmu Brada. Jednak jako główną przyczynę rozpadu małżeństwa podali "różnice niemożliwe do pogodzenia". Byli małżonkowie rozmawiają dziś wyłącznie przez prawników. Mówi się, że Brad już dawno ułożył sobie życie. Angelina ponoć dopiero co zaczęła odzyskiwać siły. Co postawiło ją "na nogi"? Jak się okazuje, była to oczywiście... rodzina! 

 

Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Angelina i Brad kłócą się o dzieci 

 

Gdy Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się, wszyscy zastanawiali się jak para podzieli swój majątek. Szybko okazało się, że miliony dla aktorów nie są ważne. Byłe małżeństwo zatrudniło najlepszych prawników w kraju, aby ci negocjowali z drugą stroną prawa do opieki nad dziećmi. Swego czasu, aktorka podała nawet Brada do sądu, chcąc uniemożliwić mu jakąkolwiek opiekę nad szóstką nieletnich. Jednak władze Los Angeles nie spojrzały przychylnie na wniosek aktorki, tłumacząc, że dzieci potrzebują ojca. Podobno gwiazda załamała się decyzją sądu. 

 

Batalia między Pitt i Jolie ponoć mocno wpłynęła na ich dzieci. Do tego stopnia, że córka pary, Shiloh, nie chce już dłużej mieszkać z żadnym z nich. Kilka dni temu dziewczynka poprosiła o możliwość wyprowadzenia się do dziadków. Angelina podobno nie wyobraża sobie, aby któregoś z dzieci zabrakło u jej boku. Jednak skoro sama ostatnio odnowiła kontakt z ojcem, może to nie jest tak zła decyzja?

Codzienne radości podniosły ją na duchu. Angie również spokojnie spędzała czas ze swoim ojcem. Wydaje się, że na dobre naprawiła z nim relacji – mówi Hollywood life informator. 

 

Informator dodał portalowi, że Angelina jest teraz dużo bardziej zrelaksowana i spokojna. 

 

Gwiazda ze swoim ojcem nie rozmawiała przez kilkanaście lat. Nie mogła mu wybaczyć odejścia i porzucenia rodziny. Jak widać, czas leczy rany. Mamy nadzieję, że między Angeliną i jej ojcem wszystko się ułoży. 

 

Zobacz też: Pierwsze WSPÓLNE zdjęcie Brada Pitta i Angeliny Jolie od czasu rozstania! Gdzie się spotkali?

 

Angelina Jolie przez wiele lat nie rozmawiała z ojcem.

Jon Voight, Angelina Jolie z ojcem
EastNews

 

Jon Voight pomógł córce pozbierać się po rozstaniu z Bradem Pittem.

Brad Pitt, Angelina Jolie
East News

Angelina Jolie wypłakuje się księżnej Kate
Newsy
Angelina Jolie zwierza się księżnej Kate! I to naprawdę intymnie! Co powiedziała o byłym mężu?
Angelina Jolie zwierza się księżnej Kate! I to naprawdę intymnie! Co powiedziała o byłym mężu?

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Angelina Jolie
EastNews
Newsy
Angelina Jolie niknie w oczach?! Nowe zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły jej fanów
Angelina Jolie niknie w oczach?! Nowe zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły jej fanów
Angelina Jolie z dzieckiem
EastNews
Newsy
Co z dziećmi po rozwodzie Jolie i Pitta? Pitt zaprzecza, że był złym ojciem i chce o nie walczyć!
Co z dziećmi po rozwodzie Jolie i Pitta? Pitt zaprzecza, że był złym ojciem i chce o nie walczyć!

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa! Choć spotykali się od 2003 roku, dopiero dwa lata temu zdecydowali się sformalizować swój związek. Wszyscy zastanawiają się, co stanie się po rozwodzie z ich majątkiem szacowanym na około 400 milionów dolarów! Najważniejsza jednak jest w tym momencie sprawa ich dzieci. Angelina Jolie, po dwóch nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, związała się na stałe z Bradem Pittem, z którym ma troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne ) oraz troje adoptowanych (Maddoxa, Pax i Zaharę).   Zobaczcie więcej SŁODKICH ZDJĘĆ dzieci Angeliny i Brada   Więcej:  Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu   Jednym z powodów rozpadu małżeństwa Jolie i Pitta miał być ponoć romans Pitta z aktorką Marion Cotillard. Jednak jak podaje TMZ, to wcale nie chodzi o skok w bok Brada, tylko o... jego zachowanie. Według portalu, Brad miał nadużywać alkoholu i miał napady złości, które ponoć czasem pojawiały się czasem nawet w obecności ich dzieci. Sam Brad Pitt przedstawia inną wersję wydarzeń. Jak dalej czytamy w TMZ: Angelina Jolie naraziła dzieci, nazywając publicznie Brada Pitta "złym tatą". (...) Brad miał w ciągu ostatnich dni błagać Angelinę, żeby nie robiła szumu medialnego i żeby rozwiedli się "jak dorośli". Bradowi ponoć chodziło o dobro ich dzieci. Angelina jednak zdecydowała się na "taktykę spalonej ziemi", prosząc o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz sugerując, że Brad jest złym ojcem. Oboje zamierzają walczyć o prawo do opieki nad nimi. Pitt ponoć zawsze był surowszym rodzicem od Jolie, ona miała luźniejszy stosunek do ich wychowania. Kto waszym zdaniem mówi prawdę? Czy dla dobra dzieci, powinny one zostać z Angeliną czy z Bradem?...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner