Aleksandra Kwaśniewska jako dziewczyna Tarzana
ONS

Kwaśniewska na co dzień nie ubiera się tak stylowo, jak na imprezy

Aleksandra Kwaśniewska jako dziewczyna Tarzana
ONS

Aleksandra Kwaśniewska nie lubi za bardzo opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jednak czasami w kolorowych magazynach czy wywiadach dla telewizji śniadaniowych znajdą się wypowiedzi córki byłego prezydenta, które przybliżają nam, jaka gwiazda jest na prawdę. Niekiedy są to dość zaskakujące wyzwania.

Ostatnio w miesięczniku "Glamour", przy przeglądzie wakacyjnych trendów, znalazł się komentarz Oli odnośnie jej wakacyjnego looku. Przy okazji dziennikarka zdradziła, jak lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

- Cenię sobie spokojne życie, małe przyjemności. Ale czasem lubię poczuć dreszczyk emocji. Zawsze nęcił mnie park linowy. Tu mogę wejść na chwilę w skórę dziewczyny Tarzana, nie muszę nawet specjalnie się ubierać. Wystarcza bluza, trampki, dżinsowe szorty. Tak chodzę na co dzień. Tyle, że w mieście stawiam na szorty w stylu hippie, które noszę do skórzanych sandałów na koturnie - powiedziała Kwaśniewska w "Glamour".


Jak widać kojarzona z dobrymi manierami i elegancją Aleksandra po godzinach lubi wyszaleć się w lesie i poczuć odrobinę adrenaliny chodząc po drzewach czy zjeżdżając w dół po linie. Córki prezydentów też potrafią być spontaniczne.

Zobacz: Kwaśniewska grozi, że zniknie z salonów

Aleksandra Kwaśniewska jako ikona stylu:

Więcej na temat Aleksandra Kwaśniewska
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54