Jadzia Nalepa z "Dużych dzieci"
AKPA fot. Kurkowska

Jadzia Nalepa w "Dużych Dzieciach" była gwiazdą! Jak dziś wygląda ulubienica widzów?

Jadzia Nalepa z "Dużych dzieci"
AKPA fot. Kurkowska

Któż nie pamięta rezolutnej Jadzi Nalepy, która bardzo szybko stała się gwiazdą "Dużych Dzieci"? Dziś już jest dorosłą kobietą i studiuje na jednej z włoskich prestiżowych uczelni. Jak teraz wygląda i czym zajmuje się dziewczynka, którą pokochały miliony Polaków? Zobaczcie! 

Zobacz także: Wraca serial "Niania"? Jak dziś wyglądają Adaś i Zuzia Skalscy? Zobaczcie!

"Duże dzieci": Jak dziś wygląda Jadzia Nalepa, którą pokochali Polacy?

Jadzia Nalepa była gwiazdą programu "Duże Dzieci" emitowanego na antenie TVP w latach 2005-2008.  Format prowadził Wojciech Mann, a towarzyszyło mu grono niezwykle mądrych maluchów w wieku od 6 do 9 lat, które dyskutowały z zaproszonymi gwiazdami na poważne, a czasami kontrowersyjne tematy.

Grono fanów Jadzi rosło z odcinka na odcinek, w którym występowała. Widzowie uwielbiali słuchać, co ma do powiedzenia, a jej wypowiedzi często były rozbrajające. Jadzię charakteryzowało nie tylko to, że jest wygadana i inteligentna, ale miała również sposób bycia godny małej damy!

Wróżono jej karierę telewizyjną. Już w 2006 roku została uhonorowana tytułem "osobowości telewizyjnej" w plebiscycie magazynu "Elle". 7-latka w tej kategorii pokonała Kamila Durczoka i Kubę Wojewódzkiego: 

Wygrałam, bo jestem fajna, mądra, bo mam poczucie humoru i jestem komunikatywna. I tylko ja zauważyłam, że lwy w zoo mają smutne oczy. (...) Nie jestem mądrzejsza niż pan Durczok, ale na pewno bardziej komunikatywna niż pan Wojewódzki - mówiła wówczas 7-latka.

Jadzia Nalepa przez krótką chwilę zaistniała również w show biznesie. Wystąpiła gościnnie w takich programach jak "Gwiezdny cyrk" czy "Jak oni śpiewają", a nawet zagrała w filmie Janusza Kamińskiego pt. "Hania".

Ostatecznie Jadzia Nalepa nie kontynuowała przygody w świecie mediów i skupiła się na nauce. Jej mocną stroną były nauki ścisłe a w liceum interesowała się architekturą i to właśnie z tym wiąże swoją przyszłość. Aktualnie Jadzia Nalepa ma już 20 lat i studiuje architekturę na dwóch prestiżowych uczelniach na Politechnice Krakowskiej oraz od września dodatkowo jeszcze na Politechnice Mediolańskiej. Zobaczcie, jak się zmieniła! 

Zobacz także: Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z "Miodowych lat"? Udzieliła wywiadu i mówi o... kontynuacji serialu!

Jadzia Nalepa była ulubienicą widzów programu "Duże dzieci". Rezolutna dziewczynka zawsze miała coś do powiedzenia, a jej uroczy sposób bycia sprawił, że stała się najbardziej charakterystycznym dzieckiem w programie! 

Jak wygląda dziś Jadzia Nalepa z "Dużych Dzieci"?
East News

Jej popularność w programie "Duże dzieci" pozwoliła jej później brać udział w innych telewizyjnych projektach. Pojawiła się m. in. w "Tylko nas dwoje" czy w "Gwiezdnym cyrku", gdzie zastąpiła w jednym odcinku samą Marylę Rodowicz!

Dziś Jadzia Nalepa jest już dorosła. 

Jak wygląda dziś Jadzia Nalepa z "Dużych Dzieci"?
Facebook

Jadzia Nalepa ma 21 lat i studiuje architekturę na Politechnice Krakowskiej, a we wrześniu 2020 roku rozpoczęła naukę na tym samym kierunku na Politechnice Mediolańskiej. Poznalibyście ją dzisiaj? 

Jak wygląda dziś Jadzia Nalepa z "Dużych Dzieci"?
Facebook

 

Więcej na temat TVP
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47