Jacek Rozenek w programie "Dzień dobry tvn"
East News

"Byłem już po tamtej stronie" Poruszające słowa Jacka Rozenka w "DDTVN" na temat jego choroby

Jacek Rozenek w programie "Dzień dobry tvn"
East News

Kilka miesięcy temu Jacek Rozenek i jego najbliżsi przeżyli prawdziwy dramat. Pod koniec maja magazyn "Flesz" poinformował, że aktor w ciężkim stanie trafił do szpitala. Szybko okazało się, że były mąż Małgorzaty Rozenek przeszedł udar i walczył o życie i zdrowie pod opieką specjalistów. Media donosiły wówczas, że Jacek Rozenek stracił mowę i porusza się na wózku inwalidzkim.

Na szczęście stan aktora szybko się poprawił i już po kilku tygodniach mógł opuścić szpital. Aktor rozpoczął rehabilitację i teraz wraca do zdrowia. Ostatnio pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedział o dramatycznych wydarzeniach sprzed miesięcy. 

Jacek Rozenek zdradził, w jakich okolicznościach doznał udaru

Jacek Rozenek w programie "Dzień dobry TVN" przyznał, że doznał udaru w trakcie jazdy samochodem! Jak aktor zapamiętał to, co wydarzyło się dokładnie 14 maja? 

Pamiętam wszystko. Jechałem samochodem, zjechałem na parking i się zaczęło. Nie wiedziałem, jak mam zareagować, miałem wrażenie, że mi się coś śni, ale byłem przytomny. Po 3,5 godz. zerknąłem na telefon i wiedziałem, że jest niedobrze. Wyjechałem z tego parkingu i zatrzymał mi się samochód. 40 minut później obsługa autostrady zobaczyła mnie, zatrzymała się i zaczęła się akcja - wspomina Jacek Rozenek.

Aktor w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem przyznał, że nie miał wcześniej żadnych niepokojących objawów. 

Mam 50 lat i byłem pierwszy raz w życiu w szpitalu - przyznał aktor.

Jacek Rozenek w programie TVN zdradził, jak czuje się teraz, kilka miesięcy po udarze.

Mam jeszcze trochę prawą rękę mniej sprawną i tyle - mówił Jacek Rozenek. - Chcę żyć. Wykonuję wszystkie ćwiczenia, które trzeba wykonywać i idę do przodu - dodaje. 

W trakcie rozmowy Anna Kalczyńska zdradziła, że w czasie pobytu w szpitalu Jacek Rozenek aż dwa razy miał zapaść. Podczas drugiej z nich przy aktorze zebrała się rodzina.

Byłem już po tamtej stronie. To, co widziałem, nie było zachęcające, więc wróciłem - przyznał aktor.

Jackowi Rozenkowi życzymy dużo zdrowia! 

Zobacz także: Roksana Gąska przerwała milczenie w sprawie Jacka Rozenka! Sprowokowali ją internauci

Jacek Rozenek doznał udaru podczas podróży samochodem

Jacek Rozenek smutny w kawiarni.

Aktor w "DDTVN" opowiedział o swojej walce o zdrowie

Jacek Rozenek
EastNews

 

Więcej na temat Dzień Dobry TVN Jacek Rozenek
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08