Jacek Łągwa znany jest przede wszystkim z zespołu Ich Troje. Niegdyś wydawał się być cichym i spokojnym członkiem zespołu. Teraz chętnie wspomina przeszłość i pokazuje, jak wygląda jego teraźniejszość. Utalentowany muzyk aktualnie koncertuje i widać, że daje mu to dużo siły.

Reklama

Jacek Łągwa pokazał nowe zdjęcie

Jacek Łągwa na przestrzeni lat wizualnie bardzo się zmienił. Nosił ciemne okulary, był krótko ściętym szatynem. Większości fanek podobał się odrobinę bardziej Michał Wiśniewski, w swoich odważnych i oryginalnych stylizacjach. Łągwa niczym specjalnym się nie wyróżniał.

JAN BIELECKI

Zobacz także: Jacek Łągwa z Ich Troje miał wypadek! Został unieruchomiony. Fani są przerażeni

Teraz publikowane przez Jacka Łągwę fotografie, znacząco różnią się od tych robionych lata temu. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie, że to mężczyzna jest jak wino. Jacek zrobił się bardzo przystojny. Tym razem mężczyzna dodał nowe zdjęcie, które podpisał:

Może by tak jakaś #dieta i #siłownia?! Chyba by mi nie zaszkodziło...

Na zdjęciu, które dodał Jacek, ma spore mięśnie, inną fryzurę i wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Wielu fanów nie zorientowało się, że zdjęcie zostało wygenerowane przez AI (sztuczną inteligencję). Pojawiło się mnóstwo komentarzy, które zapewne rozbawiły muzyka. Fani pisali:

Zobacz także

O matko w życiu bym nie poznała. Oddajcie oryginalnego Jacka.

Nie poznałam. Dawniejszy Jacek jest ładniejszy

Kurcze myślałam, że to już po metamorfozie. Patrzyłam i nie wierzyłam

A jak Wam podoba się taka wersja Jacka?

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama