Ich Troje niedługo będzie obchodziło swoje 30-lecie na scenie. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne koncerty, tymczasem Jacek Łągwa nie ma dla nich dobrych wiadomości. Okazuje się, że Jacek Łągwa miał wypadek i został unieruchomiony. Niepokojące zdjęcia opublikował w sieci.

Reklama

Jacek Łągwa z Ich Troje miał wypadek

Zespół Ich Troje wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Popularne trio od lat dostarcza nam muzycznych wrażeń, a widowiskowe koncerty na długo zostaną w pamięci fanów. Michał Wiśniewski, który był zawsze twarzą zespołu, nie odniósłby tak wielkiego sukcesu gdyby nie człowiek, który od 30 lat występuje z nim na scenie. Jacek Łągwa, oprócz pisania tekstów i komponowania muzyki zajmuje się także księgowością zespołu. Mimo, że artysta na scenie daje z siebie wszystko, to ceni sobie prywatność. Jacek Łągwa wyznał, że nie przeszkadza mu kariera w cieniu Michała Wiśniewskiego. Każdy z członków zespołu ma swoje zadanie i dzięki temu Ich Troje może nadal istnieć w niezmiennej formie. Ostatnie miesiące nie były łatwe dla muzyka. Kilka miesięcy temu Jacek Łągwa poinformował o śmierci ojca. Teraz artysta musi zmierzyć się z kolejną trudnością. Członek Ich Troje miał wypadek, o czym poinformował fanów na Instagramie.

Zobacz także: Xavier Wiśniewski nagra utwór z Michałem Wiśniewskim! "To będzie bardzo dobry kawałek"

Jacek Łągwa w wypadku złamał rękę. Artysta wyznał na Instagramie, że przez następne 4 tygodnie jego ręka będzie unieruchomiona.

-Chyba zbyt mocno zainspirowałam się sesją zdjęciową Ich Troje ???? Kość złamana, 4 tygodnie w „gipsie” a teraz znajdźcie różnice - oznajmił na Instagramie.

Fani, którzy liczyli na koncert Ich Troje z udziałem Jacka Łągwy ubolewają nad wypadkiem ulubionego artysty i martwią się o kolejny występ.

-Ooo nie ???? czyli w niedziele w Sopocie nie będzie mojej ulubionej piosenki granej na gitarze ????????
-Jacku ???? ale mam nadzieje że w Sopocie się widzimy ???????? zdrówka !!????
-Ale koncerty bez zmian? :( Dużo zdrowia! -martwią się fani.

Zobacz także: Michał Wiśniewski namiętnie całuje Polę Wiśniewską. "Ile można?"

East News

Zmartwieni stanem zdrowia Jacka Łągwy fani w komentarzach życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.

-Trzymaj się Jacku życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia????❤️
-Zdrówka ????❤️ - życzą internauci.
-Szybkiego powrotu do zdrowia ❤️ - piszą fani Jacka Łągwy.

Dołączamy się do tych życzeń!

Reklama

Zobacz także: Doda w wannie w nowym teledysku. Jest seksownie, odważnie i z pazurem! [WIDEO]

WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama