To były szczególnie trudne święta wielkanocne dla rodziny Izabeli i Joachima Zeiske, uczestników "Gogglebox przed telewizorem". W niedziele świąteczną Izabela podzieliła się z obserwatorami smutną informacją o śmierci teściowej, z którą była bardzo zżyta. Dziś powoli stara się iść dalej, ale pamięć o ukochanej drugiej mamie będzie z nią na zawsze. Uczestniczka show TTV pokazała niezwykłą pamiątkę jaką pozostawiła po sobie jej teściowa.

Reklama

Zobacz także: Tragiczna Wielkanoc w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Uczestniczka pożegnała bliską osobę...

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" wspomina zmarłą teściową

Izabela Zeiske zyskała ogromną sympatię widzów "Gogglebocx. Przed telewizorem". W trudnych chwilach ona i cała jej rodzina mogli liczyć na wiele wsparcia od internautów, których Izabela postanowiła świadomie nazwać przyjaciółmi. Gwiazda TTV stara się ponownie dostrzegać w życiu pozytywy i iść dalej. Niedługo po śmierci teściowej powiedziała:

Tak jak kiedyś Krawczyk śpiewał, że po burzy wraca słońce to my też musimy z tej burzy naszego życia wyjść i iść do przodu. Takie jest życie. Ból zawsze zostanie. Pamięć nie przestanie myśleć ale życie toczy się dalej

Teraz Izabela Zeiske postanowiła pokazać pamiątki, jakie zostawiła po sobie mama jej męża. Jedna z nich jest dla niej szczególnie ważna:

Chciałabym Wam coś pokazać. Moja teściowa zostawiła po sobie wspaniałe pamiątki... M. in. porcelanę. To są rzeczy, które ja sobie bardzo cenię i uwielbiam. Dla mnie to ma potężną wartość, przede wszystkim emocjonalną. Ta zastawa jest z 1920 roku. W oddali widać zdjęcie, które przywieźliśmy od teściowej. Przedstawia mojej teściowej mamę... Wracając do porcelany. Dla mnie to coś cudownego, porcelana, która ma 100 lat. Cieszę się, że to dostało się to w moje ręce. Ogromnie to doceniam - powiedziała na swoim Instastory

Pamiątki z wartością sentymentalną to coś naprawdę cennego. Izabeli oraz całej rodzinie Zeiske życzymy odzyskania spokoju i samych dobrych chwil.

Zobacz także

Zobacz także: Jak Izabela Zeiske z "Gogglebox" radzi sobie po śmierci teściowej? Padły wzruszające słowa

Izabela Zeiske pokazała niezwykłą pamiątkę po teściowej. Odziedziczyła porcelanę, która ma 100 lat. Te przedmioty mają dla niej ogromną wartość sentymentalną i przypominają o ukochanej "drugiej mamie" - jak sama pięknie to określiła.

Instagram

Teściowa Izabeli Zeiske odeszła tuż przed świętami Wielkanocnymi. Zmarła nagle w wieku 85 lat.

Izabela Zeiske wraz z rodziną stara się iść dalej i myśleć pozytywnie. Życzymy im dużo siły!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama