Joachim i Iza z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Jak Izabela Zeiske z "Gogglebox" radzi sobie po śmierci teściowej? Padły wzruszające słowa

Joachim i Iza z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

To były smutne święta dla Izabeli i Joachima Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka programu TTV w niedzielę wielkanocną zamieściła dramatyczny wpis o śmierci teściowej. "Druga mama", jak pięknie mówi o niej Izabela, odeszła nagle w wieku 85 lat. Dziś minął zaledwie tydzień od tej strasznej chwili. Mama Joachima szczerze opowiedziała o tym, jak radzi sobie ze stratą ukochanej osoby. 

Zobacz także: Trudne dni rodziny Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Napisała o przyczynie śmierci teściowej

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem o swoim samopoczuciu po śmierci teściowej

Izabela i Joachim to duet mamy i syna, który podbił serca widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnie święta były dla nich pełne smutku, ponieważ w Wielką Sobotę zmarła teściowa Izabeli a babcia Joachima. W sieci pojawiło się setki krzepiących komentarzy, kierowanych do całej ich rodziny. 

Dziś mija zaledwie tydzień od śmierci. Izabela Zeiske postanowiła nagrać wzruszające słowa, które skierowała do życzliwych ludzi, którzy w ciągu ostatniego tygodnia wysłali jej mnóstwo ciepłych słów. Opowiedziała również jak radzą sobie po ogromnej stracie: 

Cześć kochani, w końcu się odzywam. ten tydzień był bardzo smutnym i trudnym tygodniem dla całej rodziny. Pewnie wiecie, zmarła moja druga mama, mama mojego męża, moja teściowa. Kto to przeżył ten wie, wielu ludzi odzywało się do mnie... Wiem, że wielu ludzi też jest po takich przeżyciach a może nawet i bardziej tragicznych. Wszystkim Wam z całego serca bardzo dziękuję, że byliście z nami ze wspieraliście nas. Nie spodziewałam się, że aż tylu mam przyjaciół... Tych którzy nas wspierali, słowem służyli, nazywam naszymi przyjaciółmi. Bardzo dziękuję.

Izabela Zeiske stara się dostrzegać pozytywy w życiu i iść dalej: 

Tak jak kiedyś Krawczyk śpiewał, że po burzy wraca słońce to my też musimy z tej burzy naszego życia wyjść i iść do przodu. Takie jest życie. Ból zawsze zostanie. Pamięć nie przestanie myśleć ale życie toczy się dalej. 

Zwróciła się także do internautów, aby nauczyli się doceniać każdą piękną chwilę, jaką daje im życie: 

Cieszcie się życiem, cieszcie się każdym dniem, bo to życie niestety niby jest długie ale w sumie to jest krótkie. Co to jest 85 lat? Może jak ktoś jest młodszy to myśli z innej perspektywy ale naprawdę to nie jest dużo. Wykorzystujcie to życie na maxa w pozytywnym znaczeniu, radujcie się z każdego dnia i z każdej chwili. 

Miło widzieć ją znowu uśmiechniętą. Życzymy dużo siły dla całej rodziny! 

Zobacz także: Gwiazdor "Googlebox. Przed telewizorem" żegna ukochaną babcię. To były trudne święta dla całej rodziny

Izabela Zeiske opowiedziała o swoim samopoczuciu po śmierci teściowej. Podziękowała za ogromne wsparcie, które otrzymała od internautów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

Izabela Zeiske przyznała, że to był bardzo trudny tydzień dla całej rodziny ale powoli starają się przejść do porządku dziennego. Życie musi toczyć się dalej. 

Izabela i Joachim z "Googlebox. Przed telewizorem."
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11