Izabela Trojanowska o Agnieszce Kotulance

Izabela Trojanowska pomagała Agnieszce Kotulance w walce z nałogiem. Aktorka pierwszy raz skomentowała jej śmierć! "To dramatyczna historia"

Izabela Trojanowska o Agnieszce Kotulance

 

Izabela Trojanowska była jedną z najbliższych osób Agnieszce Kotulance, która zmarła 20 lutego 2018, najprawdopodobniej w wyniku wylewu. Aktorka i piosenkarka w rozmowie z "Na żywo" pierwszy raz zabrała głos w sprawie śmierci Kotulanki. 

 

Izabela Trojanowska o Agnieszce Kotulance

 

Izabela Trojanowska znała Agnieszkę Kotulankę od lat, występowały razem w serialu "Klan". Kiedy zaczęły się jej problemy z chorobą alkoholową, jedną z osób, która wspierała gwiazdę, była właśnie Trojanowska. Piosenkarka w rozmowie z "Na żywo" ucina jednak jej temat:

 

"Tak, byłam blisko niej, ale nie będę o tym opowiadać. To dramatyczna historia" - powiedziała gazecie.

 

Zobacz: Jak wyglądały ostatnie tygodnie życia Agnieszki Kotulanki?

 

Głos w sprawie śmierci pani Agnieszki zabrał również reżyser "Klanu", Paweł Chmielewski. 


Wszystkim jest nam bardzo przykro, że tak to się skończyło. Wierzyłem, że sobie poradzi, niestety... Mam wielki sentyment do Agnieszki, bo grała w moim debiucie w Teatrze Telewizji, w spektaklu "Stroiciel". Zapamiętam ją, jako aktorkę, która bardzo lubiła pracować z dziećmi i świetnie jej to wychodziło. Umiała zaimprowizować scenę pod ich spontanicznie zachowanie, a proszę mi wierzyć, nieliczni aktorzy to potrafią - mówi.

 

Agnieszka Kotulanka zmarła w wieku 61 lat. Jej pogrzeb odbył się w Legionowie 27 lutego.

 

Zobacz: Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"

 

Izabela Trojanowska na pogrzebie Agnieszki Kotulanki. 

Izabela Trojanowska  na pogrzebie Agnieszki Kotulanki
East News

 

Paulina Holtz i Agnieszka Kotulanka na planie Klanu
Instagram

Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40