Izabela Janachowska przytula się do swojego męża
Instagram
TYLKO U NAS!

Izabela Janachowska zdradziła sekret swojej idealnej figury po porodzie! Dieta? Ćwiczenia? Wiemy!

Izabela Janachowska przytula się do swojego męża
Instagram

Dwa tygodnie po porodzie Izabela Janachowska pojawiła się na Gali Polskiej Rady Biznesu. I olśniła swoją szczupłą figurą. Jaki jest sekret jej fantastycznej sylwetki? Mordercze ćwiczenia? A może dieta? Nic z tych rzeczy!

– Zabawne, ale nie stosowałam żadnej diety ani ćwiczeń. Po prostu po porodzie błyskawicznie wróciłam do dawnej figury. Dopiero ostatnio moja dietetyczka zaproponowała, że rozpisze mi, co powinnam jeść, a czego unikać po porodzie. Na pewno pomaga mi też to, że się wysypiam! Wiem, że to się zmieni za jakieś cztery miesiące, kiedy mój synek zacznie ząbkować – zapewnia w rozmowie z "Party" Iza Janachowska.

Izabela Janachowska, szczęśliwa mama

Iza i jej mąż Krzysztof Jabłoński zostali rodzicami po raz pierwszy. Partner Izy, dla niej postanowił sprzedać swoją firmę. Teraz wspólnie prowadzą ślubny biznes Izy i - jak na razie - bardzo dobrze im idzie. Janachowska prowadzi portal ślubny Wedding Dream by Izabela Janachowska, od roku ma też kanał na YouTube. Ciągle prowadzi też swój program w TVN Style. Czy zamierza szybko wrócić do pracy? O tym przeczytacie w nowym magazynie "Party".

Julia Wieniawa i Baron na okładce Party

Izabela Janachowska świetnie się czuje jako młoda mama

Izabela Janachowska pokazała synka
Instagram

 

Więcej na temat Iabela Janachowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51