Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
Instagram
Poród już niedługo!
1/5
Izabela Janachowska
East News

 

Niedawno Izabela Janachowska zdradziła, że jest w ciąży i wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Gwiazda stacji TVN opublikowała urocze zdjęcie i zamieściła poruszający wpis na Instagramie. 

 

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy🎀 Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! 🍼Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! 💑 Trzymajcie kciuki za naszą 3 - napisała Izabela Janachowska.

 

Teraz z kolei gwiazda zdradziła, że już wybrała imię dla dziecka! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Izabela Janachowska jest w ciąży! Wiemy, kiedy rodzi!

2/5
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
Instagram

 

Izabela Janachowska zdecydowała się odpowiadać fanom podczas panelu dyskusyjnego na żywo na YouTube. Przyznała, że zna już płeć swojego maleństwa, ale na razie nie chce jej zdradzić.

 

Nie mogę wam jeszcze tego zdradzić. Sami wiemy od jakiegoś czasu, ale chcemy sami się tym pocieszyć. Jeśli przyjdzie czas, żeby się tym podzielić to powiemy, albo pokażemy wam jakiej płci jest nasze dziecko. To ekscytujące - wyznała Izabela Janachowska. 

 

Zobacz: Ciężarna Izabela Janachowska zachwyciła na ramówce TVN-u! Widać brzuszek? Zdjęcia!

3/5
Izabela Janachowska w ciąży
EastNews

 

Mimo że Izabela Janachowska nie chciała zdradzić płci dziecka, to jednak chętnie podzieliła się pomysłami na imię dla niego. 

 

Dla dziewczynki: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem - powiedziała.

 

Zobacz: Izabela Janachowska i Katarzyna Warnke postawiły na długie i luźne suknie. Która wyglądała lepiej na ramówce TVN?

4/5
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
East News

 

Gwiazda podkreśliła, że ciąża jest dla niej magicznym czasem i żyje od jednego badania USG do kolejnego, żeby podglądać swoje dziecko.

 

Zobacz: Izabela Janachowska zaprojektowała własną kolekcję ślubną! Nie masz figury modelki? Znajdziesz piękną kreację!

5/5
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
East News

 

Jak myślicie, Izabela Janachowska urodzi córeczkę czy synka?

 

Zobacz: Izabela Janachowska o ślubie Kaczorowskiej "Ostatnio w jej figurze dobrze się dzieje..."

Więcej na temat Izabela Janachowska