Za nami prezentacja wiosennej ramówki stacji TVN. Już wiemy, kiedy zobaczymy ulubione seriale i programy, ale na razie wciąż żyjemy tym, co działo się na czerwonym dywanie. A już wiecie, że działo się sporo! Gwiazdy zaszalały ze swoimi stylizacjami, ale naszą uwagę zwróciły Izabela Janachowska i Katarzyna Warnke, które postawiły na długie, luźne suknie w różnych odcieniach koloru różowego. Która z nich wyglądała lepiej? Zobaczcie stylizacje i oddajcie swój głos! 

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek zaskoczyła swoją stylizacją, ale to Kinga Rusin przyćmiła wszystkich?

 

Izabela Janachowska wybrała długą kreację z chokerem pod szyją i falbaną na dole. Kreacja o fasonie tuby skutecznie ukryła jej figurę i przy okazji możliwe ciążowe krągłości. Najwyraźniej Izabela Janachowska, która zaledwie wczoraj podzieliła się szczęśliwą nowiną, że spodziewa się pierwsze dziecka, jeszcze nie chciała pokazywać światu rosnącego brzuszka.

 

Zobacz: Ciężarna Izabela Janachowska zachwyciła na ramówce TVN-u! Widać brzuszek? Zdjęcia!

 

 

Katarzyna Warnke wybrała natomiast całkiem luźną kreację w ciemniejszym odcieniu różu z delikatnymi plisami. Nie wiemy, dlaczego aktorka również zdecydowała się ukryć swoją figurę, ale trzeba przyznać, że jej kreacja zwracała uwagę! 

 

Zobacz: Jest już zwiastun "Kobiet Mafii 2" Patryka Vegi! Przekleństwa, mafia, terroryści... Tylko dla dorosłych

 

Zobacz: