Izabela Janachowska, jak wiele Polskich gwiazd, uwielbia drogie dodatki do stylizacji. Tym razem wybrała się na zakupy, a na jej przedramieniu wisiała piękna brązowa torebka Hermes, której cena może szokować. Jeśli spodobał wam się jej modny dodatek, znaleźliśmy dla was alternatywę w dużo korzystniejszej cenie. Sprawdźcie!

Reklama

Izabela Janachowska z modną torebką Hermes za prawie 40 tysięcy

Izabela Janachowska uwielbia markowe ubrania, buty oraz dodatki. Gwiazda na co dzień wybiera luźne stylizacje, w których czuje się wygodnie. Na wielkie wyjścia prowadząca "Taniec z Gwiazdami" stawia zaś kreacje ze swojego atelier, do których dobiera najmodniejsze dodatki. Stylizacje Janachowskiej za niebagatelne sumy zawsze robią ogromne wrażenie na fanach. Teraz prezenterka wybrała się do jednego z warszawskich butików. Tym razem wybrała piękną karmelową stylizację oraz torebkę, która kosztuje... 37 tysięcy złotych (choć i tak inne gwiazdy stawiają na droższe modele).

Zobacz także: Izabela Janachowska poprawiła zęby? Internauci sugerują, że gwiazda ma nowy uśmiech

Izabela Janachowska wybrała się po nowe buty. Jednak jej stylizacja przyciąga wszystkie spojrzenia. Gwiazda postawiła na klasyczną stylizację w jednym kolorze. Miała na sobie czarne klasyczne botki, piękny karmelowy komplet, do tego sweterek w podobnym odcieniu oraz torebkę Hermesa, która kosztuje 37 tysięcy złotych.

Izabela Janachowska uwielbia bawić się modą. Na co dzień wybiera luźne stylizacje, ponieważ jest bardzo zabieganą mamą oraz bizneswoman. Jednak, od czasu do czasu, lubi postawić na elegancję, a na wieczorne wyjścia wybiera efektowne suknie. Przypuszczaliście, że jej torebka może kosztować 37 tysięcy?

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama