Izabela Janachowska rozmawia przez telefon Izabela Janachowska pcha wózek z synkiem Izabela Janachowska z wózkiem Izabela Janachowska z dzieckiem i koleżanką
Izabela Janachowska z dzieckiem na spacerze

Mamy najnowsze zdjęcia Izabeli Janachowskiej ze spaceru z synkiem. Gwiazda TVN wybrała dla maluszka wybrała bardzo elegancki i drogi wózek. A czy na twarzy młodej mamy po pierwszych tygodniach po narodzinach widać zmęczenie?

W maju tego roku Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazda TVN-u i jej mąż przywitali na świecie synka, który otrzymał imiona Christopher Alexander. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, którzy wbrew panującej modzie wśród gwiazd zdecydowali się pokazać fanom twarz niemowlaka. Macierzyństwo już spędza sen z powiek Izabeli, jednak mimo to gwiazda spotkana na ulicy potrafi swoją stylizacją zachwycić niejednego przechodnia!

Ostatnio fotoreporterzy przyłapali ekspertkę ds. ślubów i jej koleżankę na mieście. Izabela była bardzo pochłonięta rozmową przez telefon, jednak cały czas patrzyła do wózka jak maluszek się czuje. Jak wyglądała?

1/4
Izabela Janachowska rozmawia przez telefon

Izabela Janachowska długo rozmawiała przez telefon. Prezenterce uśmiech nie schodził z twarzy. Jak widać, żona Jabłońskiego już zapomniała o ciężkich chwilach, które ostatnio przeżywała... 

Słuchajcie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień i chyba to widać. Jestem ledwo żywa, mały ma trudny czas. Właśnie zasnął pierwszy raz od 7 – mówiła Janachowska.

Zobacz także: Tak zmieniła sie Izabela Janachowska! Pamiętacie, że zaczynała w "Tańcu z Gwiazdami"?

2/4
Izabela Janachowska pcha wózek z synkiem

32-latka zrezygnowała z makijażu i postawiła na naturalny wygląd i luźny look. Gwiazda miała na sobie bluzę Louis Vuitton za prawie 4 tysiące złotych, do której dobrała adidasy tej samej firmy za ponad 3 tysiące złotych. Kosztowny był też wózek, którym podróżował synek gwiazdy! Kosztuje bowiem niemal 20 tysięcy złotych. Co ciekawe w takiej samej "karocy" księżna Kate woziła swoją córkę Charlotte! 

3/4
Izabela Janachowska z wózkiem

Nowoczesny wózek Christophera już wcześniej podzielił fanów Izabeli.

- Pięknie 💞 a wózek jak z bajki
- Straszny jest ten wózek!
- Wózek CUDO 😍❤️😍❤️😍❤️
- Omgg jaki brzydki ten wózek 😐🤦‍♀️🤦‍♀️ - dało się przeczytać w komentarzach pod zdjęciem wózka, gdy gwiazda po raz pierwszy pokazała model na Instagramie.

Więcej na temat Iabela Janachowska