Izabela Janachowska przyznała, że w ostatnim czasie nie kupiła sobie ani jednej rzeczy! Wszystko za sprawą jej synka, na którym teraz prezenterka skupia całą swoją uwagę. W wywiadzie z cyklu "Moda na spacer", realizowanym przez internetową redakcję "Dzień Dobry TVN", przyznała, że to mały Chris wciąż powiększa swoją szafę, a nie jego mama. Iza opowiedziała także, dlaczego decyduje się na kupno bardzo drogich kreacji dla swojej pociechy. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Chris pozował mamie do zdjęć w pięknym, stylowym zestawie od Burberry wartym 3 tysiące złotych.

Reklama

Izabela Janachowska nic sobie nie kupuje. Dlaczego?

Iza przyznała, że kocha zakupy i bardzo lubi się ładnie ubierać. Szczególnie po zakończeniu zawodowej pracy z tańcem, postanowiła zmienić całą swoją szafę.

Mam wrażenie, że każdy musi się nauczyć swojego stylu. Przez bardzo długą część swojego życia obracałam się w świecie tanecznym, który rządzi się swoimi prawami i który też ma bardzo mocno określoną "stylówkę", jaka - patrząc tak z boku, z ulicy - wygląda dość dziwnie - wspomina Iza w "Modzie na spacer".

Dlatego właśnie tancerka zaczęła szukać swojego stylu. Jak sama przyznała, nie stroni od luksusowych marek, ale podchodzi do sprawy bardzo rozsądnie:

Wydaje mi się, że ja jestem dosyć rozsądna w robieniu zakupów. Jeżeli decyduję się na coś, co jest drogie, markowe, to stawiam na takie modele, które są po prostu ponadczasowe. Więc jeżeli w mojej szafie widzimy coś od Chanel, to na pewno musi to być coś, co ubiorę dziś i pewnie za 5 czy 10 lat - wyjaśnia Janachowska.

Jak na razie jednak jej oczkiem w głowie jest syn Christopher Alexander, który, mimo iż nie ma jeszcze dwóch lat, ubiera się w bardzo luksusowe marki. To właśnie przez zakupy dla syna, Iza przestała kupować ubrania sobie:

Mam wrażenie, że tak bardzo jestem zakupowo dzięki niemu wyżyta, że dla siebie już nic nie potrzebuję, naprawdę. Nie pamiętam, kiedy coś sobie kupiłam - przyznała.

Izabela w trakcie wywiadu zdradziła, że jej ostatnim, droższym nabytkiem jest marynarka Chanel z kolekcji jesień/zima 2019/2020 zaprojektowana przez Karla Lagerfelda. Większość zakupów jak na razie dedykuje swojemu synkowi. Chłopiec od najmłodszych lat wygląda bardzo stylowo!

Zobacz także

Zobacz także: Jak mieszka Izabela Janachowska? Kocha luksus. Jedna rzecz w apartamencie jest warta 3 miliony złotych!

Izabela Janachowska przyznała w wywiadzie, że spełnia się zakupowo sprawiając ubrania swojemu synkowi.

Instagram

Wedding plannerka długo szukała swojego idealnego stylu.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama