Torebka Chanel

Izabela Janachowska z torebką Chanel za 30 tysięcy złotych! Ten model to klasyk wśród gwiazd

Torebka Chanel

Izabela Janachowska to bez wątpienia jedna z najlepiej ubranych gwiazd. Tancerka odkąd zaczęła działalność w branży ślubnej zmieniła swój styl i uwielbia naprawdę drogie dodatki ze światowej sławy domów mody. Niedawno paparazzi przyłapali Izabelę Janachowską w modnej stylizacji, ale to torebka Chanel skupia całą uwagę. Ten model kosztuję fortunę, ale okazuje się, że niemal identyczną kupicie w... sieciówce za 39 zł!

Izabela Janachowska z torebką Chanel za 30 tys. zł

Izabela Janachowska uwielbia zakupy w drogich butikach. Okazuje się, że nie tylko dla siebie wybiera markowe ubrania, ale również dla swojego synka Christophera Alexandra. Ostatnio projektantka sukien ślubnych ubrała chłopca w zestaw Burberry za 3 tys. zł. Tymczasem sama Izabela Janachowska zdecydowała się ostatnio na torebkę Chanel, która stała się nieodłącznym elementem jej nowych stylizacji. Ten model kosztuje niemal 30 tys. zł i prezentuje się doskonale, dlatego nic dziwnego, że Izabela Janachowska tak często jej wybiera. 

Jeśli podoba Wam się torebka Izabeli Janachowskiej, mamy dobrą wiadomość - podobny model jest aktualnie przeceniony w salonach marki Mohito i kosztuje 39 zł. 

Tylko spójrzcie na stylizację Izabeli Janachowskiej z kultową torebką Chanel w roli głównej!

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" założyła białą suknię na ślub koleżanki. Reakcja Izy Janachowskiej? Jej mina mówi wszystko!

Izabela Janachowska z torebką Chanel za 30 tys.

 

Pikowaną torebką w stylu kultowej Chanel kupimy w salonach Mohito. Teraz model w ponadczasowym beżowym kolorze jest dostępny na wyprzedaży i kosztuje 39 zł. 

Torebka Mohito cena 39 zł
Mat. prasowe

MOHITO PIKOWANA TOREBKA
MOHITO
69.99 zł 39.99 zł

 

 

 

Więcej na temat Chanel Mohito Izabela Janachowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03