Ostatnie miesiące z pewnością nie były najłatwiejsze dla Izabeli Janachowskiej. Najpierw poważne problemy zdrowotne, które zakończyły się pobytem w szpitalu, później śmierć bardzo bliskiej osoby. Gwiazda jednak nie dała sobie zbyt wiele czasu na odpoczynek. Teraz jednak najwyraźniej postanowiła, że musi zwolnić. Prowadząca „Taniec z gwiazdami” właśnie pożegnała się z programem tanecznym. Swoją decyzję wyjaśniła w obszernym oświadczeniu.

Reklama

Izabela Janachowska kończy przygodę z „Tańcem z gwiazdami”

W niedzielę, 14 stycznia Izabela Janachowska opublikowała na swoim Instagramie sensacyjne oświadczenie, które zdążyło już wywołać burzę w mediach. To pewne – w najbliższej przyszłości nie zobaczymy jej w roli prowadzącej „Taniec z gwiazdami”. W komunikacie prezenterka przyznała, że obecnie nie jest w stanie pracować na planie show.

Zobacz także: Janachowska przeszła samą siebie. Wiele kobiet o tym marzy, a ona naprawdę to zrobiła

Izabela Janachowska z mężem
Izabela Janachowska z mężem PIOTR FOTEK/REPORTER
Taniec z gwiazdami to program, który pokochałam całym sercem – najpierw jako tancerka, później, po latach, jako prowadząca. Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce
– napisała na Instagramie Izabela Janachowska.

W dalszej części oświadczenia prezenterka i ekspertka ślubna poinformowała, że „potrzebuje czasu i spokoju”. Gwiazda wierzy jednak w to, że niedługo nabierze sił i będzie mogła zaproponować fanom nowe projekty. Nie zapomniała podziękować stacji za współpracę.

Izabela Janachowska bez makijażu
Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do was z nowymi projektami. Dziękuję stacji Polsat za zrozumienie i wsparcie, które otrzymałam w związku z moją decyzją. Jurorom, prowadzącym i uczestnikom życzę fantastycznej przygody. Liczę, że na parkiecie «Tańca z gwiazdami» znajdziecie tę radość, która mnie tam zawsze przyciągała
– wyjaśniła.

Wszystko wskazuje na to, że widzowie nie zobaczą Izabeli Janachowskiej w 27. edycji „Tańca z gwiazdami”. Taneczny show ma wrócić do Polsatu wiosną br. W jury zabraknie Michała Malitowskiego, Andrzeja Piasecznego i Andrzeja Grabowskiego. Ich miejsca zajmą Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. W produkcji wciąż będziemy oglądali Iwonę Pavlović.

Zobacz także

Zobacz także: „Cały tata, ten sam uśmiech z oczu”. Tak dziś wygląda syn Izabeli Janachowskiej

Reklama

Niewykluczone, że ostatnie wydarzenia mocno dały się we znaki dotychczasowej prowadzącej „Taniec z gwiazdami”. Przypominamy, że w listopadzie zmarła mama Izabeli Janachowskiej.

06.12.2022 Warszawa Gala jubileuszowa 30-lecia Telewizji Polsat fot. Artur Zawadzki/REPORTER N/z: Izabela Janachowska
06.12.2022 Warszawa Gala jubileuszowa 30-lecia Telewizji Polsat
fot. Artur Zawadzki/REPORTER
N/z: Izabela Janachowska Artur Zawadzki/REPORTER/ East News
Reklama
Reklama
Reklama