Izabela Janachowska otwiera nowy biznes
ONS

Janachowska otwiera nowy biznes. Zdradziła powód odejścia z "TzG"

Izabela Janachowska otwiera nowy biznes
ONS

Izabela Janachowska sławę zdobyła jako tancerka w show "Taniec z Gwiazdami". Ostatnio media rozpisywały się jednak o niej w kontekście nie życia zawodowego, a prywatnego. Przede wszystkim - ze względu na głośny ślub z milionerem, Krzysztofem Jabłońskim oraz podpisanej przez nich intercyzie. Przypomnijmy: Janachowska opowiedziała o miesiącu miodowym i intercyzie z milionerem

Izabela była jedną z gwiazd urodzinowej imprezy "Party". Postanowiliśmy sprawdzić, co u niej słychać. W rozmowie z AfterParty.pl Janachowska opowiedziała, dlaczego nie bierze udziału w "Tańcu z Gwiazdami" oraz o nowych projektach, o których już niedługo ma być głośno:

Dlaczego nie ma mnie w "Tańcu z Gwiazdami?" Wiele rzeczy się nawarstwiło - przede wszystkim - zdrowie mi nie pozwala. Ale nie, nie żałuje, że mnie nie ma, jestem szczęśliwa, że wzięłam udział w kilku edycjach,  to był jakiś tam etap w życiu, ale teraz zajmuje się innymi rzeczami, szykuję nowe projekty, szukam nowej drogi. "Taniec z Gwiazdami" był genialną przygodą, ale chyba jest za stara - mówi nam Janachowska.


Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że tancerka ma zamiar otworzyć portal o swojej największej pasji. Co to będzie? Przekonamy się już niebawem.

Zobacz: Mąż Izabeli Janachowskiej ma gest: Czasem łamię budżet


Ślub Izabeli Janachowskiej: 

Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25