M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm
Newsy

Iza w "M jak miłość" podczas przesłuchania zdradzi prawdę o Arturze?! Olek trafi za kratki?

Iza zostanie wezwana na przesłuchanie w sprawie zabójstwa lekarki Darii. Będzie obawiała się, że zdradzi za dużo! Niestety, to okaże się prawdą...

Sprawa zaginięcia Artura w „M jak miłość” ruszyła do przodu! Oprócz policji na własną rękę szuka go też krewny rodziny, Kamil Gryc. W końcu Iza otrzyma wezwanie na komisariat. Kobieta będzie bardzo zestresowana, bo wie już, co stało się z Arturem i obawia się, że podczas przesłuchania powie za dużo. Niestety, jej obawy są słuszne! Zobaczcie, jak zachowa się Iza na komisariacie i co tak naprawdę powie w sprawie zabójstwa lekarki Darii…

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Iza w "M jak miłość" w ogniu pytań przebiegłego policjanta!

Iza przed rozmową na komisariacie nie będzie mogła opanować nerwów. Tu z pomocą przyjdzie jej Aneta, która robi wszystko, aby Olek nie trafił za kratki. To ona przygotuje Lewińską do przesłuchania, ale szybko okaże się, że Iza ze stresu i tak powie zbyt dużo:

Kiedy ostatni raz widziała pani Skalskiego? Czy po tym ataku jakoś się do pani odzywał? Może dzwonił, pisał, próbował się jakoś z panią kontaktować? Dlaczego się pani tak bardzo denerwuje?

Iza szczerze opowie o traumie, jaką przeżyła przez Artura i doda:

Bo to była i nadal jest dla mnie potworna trauma! To był bardzo zły człowiek… - powie Iza i szybko zorientuje się, że już zdradziła zbyt dużo!

Lewińska, próbując wybrnąć, jeszcze bardziej się pogrąży i opowie na pytanie policjanta Dlaczego "był"?:

Był... Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. Raz na zawsze.

Teraz policja nie ma już wątpliwości, że Iza coś wie na temat zaginięcia Artura. Sprawa jest bliska rozwiązania! Już wkrótce dowiemy się czy Olek poniesie konsekwencje.

Policja już wie, że Iza i Marcin coś ukrywają. Jakub domyślił się tego na podstawie zachowania Chodakowskiego...

M jak miłość Jakub i Marcin
Instagram

Iza i Marcin nie mogą spać spokojnie. Cały czas napotykają na problemy!

M jak miłość Iza i Marcin
Instagram

 

Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram
Seriale
Oglądasz na bieżąco "M jak miłość"? Mamy naprawdę trudny quiz na temat serialu!

Jesteś prawdziwym fanem "M jak miłość"? Nie wyobrażasz sobie, jak mógłbyś przegapić choćby jeden odcinek tego popularnego serialu? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić ci dużych trudności! Zobacz, jak dobrze znasz rodzinę Mostowiaków i odpowiedz na wszystkie pytania. Uwaga! Niektóre z nich mogą być naprawdę podchwytliwe... 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Jesteś prawdziwym fanem "M jak miłość" ? Nie wyobrażasz sobie, jak mógłbyś przegapić choćby jeden odcinek tego popularnego serialu? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić ci dużych trudności! Zobacz, jak dobrze znasz rodzinę Mostowiaków i odpowiedz na wszystkie pytania. Uwaga! Niektóre z nich mogą być naprawdę podchwytliwe...  Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy
Marcin w "M jak miłość" zostanie zamieszany w zabójstwo Artura?! Czarne chmury nad Chodakowskim
Jakub w "M jak miłość" zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać o Artura. To wzbudzi podejrzenie policjanta. Co z tym zrobi?

W domu Chodakowskich w „ M jak miłość ” znów częstym gościem będzie Jakub Karski. W 1482. odcinku serialu dociekliwy policjant zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać go o Artura. Jakub domyśli się, że Chodakowski musi coś wiedzieć na temat zaginięcia Skalskiego i postanowi dowiedzieć się, co ukrywa. Karski zacznie podejrzewać Marcina o zabójstwo Artura . Na jaki ślad wpadnie przez przypadek? Marcin w "M jak miłość" oskarżony o zabójstwo Artura? Do tej pory Marcin ciągle wypytywał Jakuba o Artura i widać było, że niepokoi się o Izę. Jednak wszystko się zmieniło i temat psychopaty ucichł, co zaniepokoi Karskiego. Przecież oficjalnie Artur nadal jest poszukiwany i nie wiadomo, co się z nim dzieje!  Tymczasem już cztery osoby znają prawdę! Jest to oczywiście Olek, który wyznał Marcinowi, co zrobił, Aneta i Iza! Policjant zacznie się domyślać, że Marcin wie coś na temat Artura. Wyjaśnij mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś co drugi dzień dzwoniłeś i pytałeś o Artura. A teraz nic, zero telefonów, zero pytań, cisza... - w końcu otwarcie zapyta Chodakowskiego w 1482. odcinku serialu. Marcin zaskoczony tym pytaniem, szczerze wyzna: A ile można to wałkować? Kiedyś trzeba odpuścić i założyć, że sprawa umarła śmiercią naturalną - powie Marcin. Jednak jego odpowiedź jeszcze bardziej zainteresuje policjanta, który już teraz będzie pewien, że Chodakowscy coś ukrywają. Marcin trafi na listę podejrzanych w sprawie zaginięcia Artura?  Szczęście rodziny Izy i Marcina znów zostanie zaburzone! Olek pozwoli, aby to Marcin odpowiedział za zabójstwo Artura?  

M jak miłość Iza i Marcin w łóżku
Mat. prasowe
Newsy
"M jak miłość": Iza i Marcin trafią do więzienia po ślubie?! 
W "M jak miłość" emocje nie opadają! Już w najbliższych odcinkach serialu zobaczymy sceny, w których Olek (Maurycy Popiek) stanie przed sądem, a jego bliscy będą robić wszystko, żeby mu pomóc.

W "M jak miłość" emocje nie opadają! Już w najbliższych odcinkach serialu zobaczymy sceny, w których Olek (Maurycy Popiek) stanie przed sądem, a jego bliscy będą robić wszystko, żeby mu pomóc. Po tym, jak śledczy znajdą materiał DNA w miejscu w którym  wcześniej znajdowały się zwłoki Artura (Tomasz Ciachorowski) sytuacja Olka będzie naprawdę bardzo zła... Chodakowskiemu będzie pomagał Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), ale czy uda mu się udowodnić, że jego klient jest niewinny? Tego dowiemy się wkrótce. Niestety, teraz okazuje się, że przed sądem mogą również stanąć Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski)! Dlaczego? Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! Iza i Marcin odpowiedzą za składanie fałszywych zeznań? Według doniesień portalu superseriale.se.pl już w 1506 odcinku "M jak miłość" który zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek 30 marca Marcin Chodakowski poprosi Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), żeby dowiedział się, dlaczego policja zatrzymała jego młodszego brata. Karski, który jeszcze jako oficer CBŚ prowadził śledztwo dotyczące zaginięcia Artura, skontaktuje się ze swoimi kolegami, żeby ustalić szczegóły zatrzymania Olka. Marcin w szczerej rozmowie z Jakubem przyzna, co tak naprawdę wydarzyło się nad jeziorem i co stało się z Arturem! Jak informuje portal po jakimś czasie Karski przez telefon powie Marcinowi czego się dowiedział, a przy okazji będzie ostrzegał swojego przyjaciela, żeby uważał na to, jak chce bronić brata ponieważ on i jego żona mogą trafić do więzienia! Uruchomiłem swoje kontakty i w końcu się czegoś dowiedziałem. Wygląda na to, że ten Gryc wskazał policji i prokuraturze miejsce, w którym Olek ukrył ciało. Jutro tam na miejscu będą prowadzone czynności. Marcin,...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner