Jakiś czas temu Izabela Janachowska podzieliła się z fanami informacją, że po raz kolejny opuściła Polskę. W przeciwieństwie do innych wycieczek, tej nie relacjonowała tak intensywnie w sieci. Dopiero teraz okazało się, że w podróży nie towarzyszył jej mąż!

Reklama

Iza Janachowska wyjechała i zostawiła męża z synkiem

Jak mało kto, Izabela Janachowska wiedzie naprawdę intensywne życie. Rozwija kilka własnych projektów, jak chociażby kanał na YouTube czy sklep z sukniami ślubnymi, a do tego stale angażuje się w programy telewizyjne. Ostatnio nawet Iza Janachowska podzieliła się wieściami, ale tym razem dotyczyły one jej męża.

Instagram@izabelajanachowska

Zobacz także: Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę? Fanka od razu jej to wytknęła

Mimo natłoku obowiązków, przynajmniej parę razy w roku udaje jej się polecieć na wakacje. W ciągu kilku ostatnich tygodni takich podróży odbyła naprawdę sporo, a gdy myśleliśmy, że w końcu osiądzie na dłużej w Polsce, ona znów poinformowała, że spakowała walizki i wyruszyła na samolot do Dubaju.

Każdy z wyjazdów Iza skrupulatnie relacjonuje na swoim Instagramie, natomiast tym razem było inaczej. Niemal przez cały czas na jej profilu panowała cisza. Dopiero, gdy wróciła z powrotem do Warszawy, odezwała się do swoich fanów.

Zobacz także
Instagram@izabelajanachowska

Zobacz także: Izabela Janachowska o trudnych chwilach na wakacjach. Pierwszy raz przeżyła coś takiego

Teraz opublikowała krótkie nagranie z urlopu, na który, jak się okazało, pojechała bez męża i synka! Takie wyjazdy w przypadku Izabeli Janachowskiej to prawdziwa rzadkość. Warto jednak zaznaczyć, że nie była sama. Jak zdradziła, był to babski wypad, na który zabrała swoją przyjaciółkę.

Reklama

Na filmiku w żartobliwy sposób przedstawiły zasady, jakie obowiązują na tego typu wypadach. Wymieniły oczywiście m.in. kategoryczny zakaz facetów. W zamian, według nich, powinna być duża ilość dobrego jedzenia i drinki.

Instagram@izabelajanachowska
Reklama
Reklama
Reklama