M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

M jak miłość: Ania będzie wściekła na Izę! Marcin rozstanie się z dziennikarką?

M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

 

Związek Ani (Maria Pawłowska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) stoi przed poważną próbą! Czy Chodakowski zostawi dziennikarkę i będzie z matką swojej córki? Wszyscy fani "M jak miłość" z pewnością już nie mogą doczekać się nowych odcinków serialu. W mediach pojawia się jednak coraz więcej informacji dotyczących dalszych losów bohaterów hitu Telewizyjnej Dwójki. Ostatnio dowiedzieliśmy się m.in., że Marcin zamieszka z Anią, ale teraz "Super Express" sugeruje, że ich związek może nie przetrwać próby czasu!

 

Marcin zostawi Anię?

Jak informuje "Super Express" po tym, jak Iza wyjdzie ze szpitala spotka się z Marcinem. Iza rzuci się w ramiona Chodakowskiego, chociaż obok będzie Ania. Dziennikarka będzie wściekła na była partnerkę Marcina! 

Na najnowszych zdjęciach z planu serialu "M jak miłość" widać, że dziewczyna będzie zazdrosna o Izę. Stara miłość nie rdzewieje, więc nie jest wykluczone, że Lewińska nie odbije Ani partnera...- donosi "SE".

Związek Chodakowskiego z Anią jednak nie przetrwa? Myślicie, że Marcin i Iza rzeczywiście będą razem? Jedno jest pewne, nowy sezon "M jak miłość" przyniesie nam ogromne emocje! 

Zobacz także: W "M jak miłość" zdobyła Chodakowskiego, a prywatnie? Widzieliście męża Marii Pawłowskiej? Jest aktorem! ZDJĘCIA

Iza i Marcin będą razem?

Adriana Kalska o losach Izy w M jak miłość

Związek Chodakowskiego i Ani nie przetrwa próby czasu?

M jak miłość Marcin i Ania
Mat. prasowe

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27