Iwona Pavlović w czarnej sukience
ONS

Przejście Gimpera do finału "Tańca z Gwiazdami" podzieliło internautów. Iwona Pavlović zabrała głos w sprawie!

Iwona Pavlović w czarnej sukience
ONS

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" wywołał ogromne emocje wśród fanów programu. O wejście do wielkiego finału walczyły trzy pary: Joanna Mazur i Jan Kliment, Macademian Girl i Rafał Maserak oraz  Tomasz "Gimer" Działowy i Natalia Głębocka. Jurorzy byli zachwyceni występami Joanny Mazur i Macademian Girl i nie ukrywali, że to właśnie niewidoma biegaczka i blogerka powinny znaleźć się w finale "TzG". Ostatecznie okazało się jednak, że więcej głosów od widzów otrzymał Tomasz Działowy i to właśnie on zmierzy się w finale z Joanną Mazur. Decyzja widzów wyraźnie zaskoczyła jurorów i nie spodobała się internautom, którzy publikowali w sieci mocne komentarze. 

Powinni Tamara i Rafał przejść dalej, bo Gimper nawet tańczyć nie umie

- Gimper tragedia

- Nie nadaje się do finału on nie tańczy on dobrze chodzi 🤣😡

- Nie liczy sie w tym przypadku popularność internetowa tylko umiejętności taneczne,żenada intenauci! - pisali internauci. 

Fala hejtu wylała się na Gimpera i na jury - okazuje się bowiem, że fani Tomasza Działowego nie byli zachwyceni zachowaniem jury po ogłoszeniu wyników głosowania. Sprawę skomentowała Iwona Pavlović! 

Iwona Pavlović apeluje do internautów

Po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" w sieci rozpętała się burza. Jedni byli zszokowani, że Macademian Girl, która zachwycała swoim tańcem, przegrała z Gimperem - pozostali nie ukrywali oburzenia zachowaniem jury, które nie cieszyło się z wygranej youtubera. Internauci ostro krytykowali m.in. Iwonę Pavlović. Jurorka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty fanów Gimpera. 

Bardzo go szanuje, zresztą jak wszystkich uczestników TzG. Tomek nie tańczy dobrze i to mówię. Taka moja rola. Pilnować poprawności tańca towarzyskiego. Tylko tyle A publiczność ma prawo głosować....ostateczny wynik to sumą tego- pisała Iwona Pavlović.

Jurorka opublikowała również wpis, w którym apeluje, żeby internauci przestali hejtować jurorów i Gimpera. 

Kochani, zatrzymajcie się z tym hejtem i na mnie i na Tomka. Odpuście sobie. Taniec z Gwiazdami jest programem rozrywkowym i niech takim pozostanie. Moja rolą jest pilnować i bronić poprawności tańca towarzyskiego, Gwiazdy tańczą, a widzowie mają prawo głosować tak jak im się podoba. Nie psujcie Tomkowi przyjemności z udziału w tym programie.
 

Zobaczcie wpisy Iwony Pavlović na Instagramie!

Iwona Pavlović odpowiada na zarzuty internautów.

Iwona Pavlocić- komentarze jurorki na Instagramie
Instagram

Jurorka prosiła internautów, żeby przestali ją atakować.

Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami, komentarze jurorki na Instagramie
Instagram

Gimper wygra Taniec z Gwiazdami?

Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w półfinale "Tańca z gwiazdami"
ONS.pl

Iwona Pavlović i Gimper na planie Tańca z Gwiazdami
Instagram

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48