Irena Santor
East News

Irena Santor w poruszających słowach o stracie córki! Gwiazda odniosła się do wydarzeń sprzed sześćdziesięciu lat

Irena Santor
East News

Irena Santor przez sześćdziesiąt lat nie zdecydowała się sama opowiedzieć o stracie córki. Tragedię, którą przeżyła w młodości chciała zachować dla siebie aż do teraz! W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” zdecydowała się skomentować śmierć swojej córki Sylwii, która zmarła niedługo po porodzie. 

Irena Santor w poruszających słowach o stracie córki!

Irena Santor bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej skromność i klasę od lat podziwiają jej fani, a sposób bycia i czarujący uśmiech sprawiają, że artystka cieszy się niesłabnącą sympatią. Gwiazda była dwukrotnie zamężna. Pierwszym mężem gwiazdy był Stanisław Santor, skrzypek Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji, a po rozwodzie Irena Santor wyszła za Zbigniewa Korpolewskiego. Życie mocno doświadczyło gwiazdę, ale nigdy nie narzekała i jak sama twierdzi w wywiadzie dla "VIVY!", kieruje się zasadą "Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe". Jako mała dziewczynka straciła rodziców, w młodości miała poważny wypadek, a niedawno wygrała walkę z rakiem.

Przeszłam przez to bez chemii, brałam tylko naświetlania. Najgorsze jest czekanie na wyniki. To jest taka niemoc, jak w obozie koncentracyjnym, że się żyje, ale nie wiadomo, czy jeszcze jutro się wstanie. Wiem, że trzeba umrzeć, ale chciałabym żyć jak najdłużej - powiedziała gwiazda w rozmowie dla VIVY! .

Teraz "Super Express" ujawnił kolejny dramat z przeszłości Ireny Santor. Okazuje się, że obok pierwszego męża gwiazdy na warszawskich Powązkach została pochowana też Sylwia Santor. Córka artystki zmarła zaledwie dwa dni po narodzinach i do tej pory Irena Santor nigdy sama publicznie nie poruszyła tego tematu. Ostatecznie gwiazda, która ceni sobie prywatność zdecydowała się odnieść do osobistego dramatu sprzed lat i powiedziała:

Przez całe życie o tym nie mówiłam, to moja bardzo intymna historia i prywatna sprawa.  - powiedziała Irena Santor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

 

Zobacz także: Irena Santor opowiedziała o warunkach w domu opieki, w którym mieszka!

Irena Santor
East News

Irena Santor niechętnie porusza prywatne tematy. 

Uśmiechnięta Irena Santor
East News

Irena Santor jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. 

Irena Santor na scenie
East News

 

 

Więcej na temat Irena Santor
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08