Irena Santor w domu opieki
Co słychać u wielkiej gwiazdy?
1/4
Irena Santor w domu opieki

 

Irena Santor wraz z mężem, Zbigniewem Korpolewskim, od marca mieszkają w domu opieki w Skolimowie. Wybitna piosenkarka i jej partner trafili tam po operacji serca, którą przeszedł pan Zbigniew. Teraz 84-letnia gwiazda w rozmowie z "Twoim Stylem" opowiedziała o warunkach, w jakich mieszka w domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

 

Irena Santor i Zbigniew Korpolewski nie mają dzieci, mogą więc liczyć tylko na siebie. Żeby im było łatwiej, postanowili przenieść się do domu opieki. Tam mają zapewnioną opiekę medyczną czy sprzęty do rehabilitacji. Dlatego wielka piosenkarka nie narzeka! Co powiedziała o życiu w domu opieki? Zobacz na kolejnych stronach!

 

Zobacz także: Nowe wieści w sprawie Ireny Santor! Jak czuje się piosenkarka? Czy wyszła ze szpitala?

 

2/4
Irena Santor z mężem, Zbigniewem Korpolewskim

 

Irena Santor w domu opieki czuje się jak na wczasach! Chwali personel, cieszy się otoczeniem parku, myśli nawet o kolejnych koncertach:

Przyjechaliśmy tu z mężem (Zbigniew Korpolewski) w marcu. Po operacji serca Zbyszek wymagał rekonwalescencji. A mnie przerósł stres związany z chorobą męża. Skolimowski Dom Artystyów Weteranów to pensjonat połączony ze szpitalem. Są pielęgniarki, przyjeżdża lekarz. Czuję się tu jak na wczasach. Każdy ma mały pokoik. Śniadania i kolacje dostaję do łóżka, tylko na obiad trzeba zejść. Dla mnie to wybawienie, bo z gotowaniem jestem na bakier. Pensjonat otoczony jest parkiem. Zbyszek zaczął chodzić, więc wyciągam go na spacery. Doszłam już do formy, szykuję się do koncertu, który ma się odbyć niebawem. Dlatego sporo ćwiczę.  - mówi w Twoim Stylu Irena Santor. 

A jak czuje się 84-letnia gwiazda? 

 

3/4
Irena Santor w domu opieki

 

Gdy coś boli z rana, przeciągam się jak kot, w każdą stronę. I wstaję, mimo że mam 84 lata. A może właśnie dlatego. [...]  Doświadczyłam złego, dobrego, radosnego, smutnego - to mój bagaż. Ale umiem z bagażu wyrzucić smutek, żal. To pomaga - mówi Irena Santor w wywiadzie.

 

Życzymy jej dużo zdrowia! 

4/4
Irena Santor w domu opieki

 

Irena Santor i Zbigniew Korpolewski są ze sobą od ponad 20 lat. Pierwszym mężem gwiazdy był Stanisław Santor, pierwszy skrzypek Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji. Artystka nie doczekała się dzieci. Jest matką chrzestną Julii, córki nieżyjącej już piosenkarki Łucji Prus. 

 

Więcej na temat Irena Santor