Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Internautka do Małgorzaty Rozenek: "A kto ci dziecka pilnuje?!". Riposta mamy Henia jest mistrzowska 

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna zawodowo i relacjonuje to na swoich profilach społecznościowych. Część internautów nie może uwierzyć w to, jak tak szybko i bezproblemowo udało jej się wrócić do pracy. Na profilu gwiazdy TVN często pojawiają się złośliwe komentarze na temat tego, kto zostaje z małym Heniem, kiedy jego mama nie ma dla niego czasu. Małgorzata Rozenek zdecydowała się odpowiedzieć na jeden z takich komentarzy. Jej riposta jest mistrzowska. Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do pracy! Gdzie ją zobaczymy? Co z synkiem Heniem?

Małgorzata Rozenek ripostuje złośliwą internautkę 

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną mamą. Pracowała niemalże do końca ciąży, a na planie "Projektu Lady" pojawiła się już kilka tygodni po porodzie. Miała tę sposobność, że rodzina mogła towarzyszyć jej na planie. Szczęśliwi rodzice przyznali, że korzystają z pomocy niani, którą znają od lat i to ona zazwyczaj pomaga im, kiedy muszą oddać się zawodowym obowiązkom: 

Niestety obie babcie są daleko – moja mama w Szczecinie, a mama Małgosi 100 km od Warszawy. Ale będzie nam pomagać nasza kochana niania, która jest z nami od lat i którą wszyscy traktujemy jak członka rodziny. - mówił w wywiadzie dla Party Radosław Majdan

Internauci jednak nie odpuszczają i widząc kolejne zawodowe projekty Małgorzaty zasypują ją pytaniami: 

A kto Tobie dziecko pilnuje

Gwiazda TVN postanowiła odpowiedzieć na jeden złośliwy komentarz, pisząc: 

Znasz przysłowie „Bogatemu diabeł dzieci kołysze”?

Za Małgorzatą wstawiły się również inne internautki, pytając "A kto pilnuje tysiącom kobiet, które wróciły do pracy?!". Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek powoli zaczyna mieć dość przytyków dotyczących opieki nad dzieckiem, tym bardziej, że wypowiadała się już na ten temat wiele razy.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek z Heniem wypoczywają nad morzem! Jej starsi synowie jeszcze nie poszli do szkoły. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek niemalże od razu po porodzie wróciła do pracy. Czasami mierzy się ze złośliwymi komentarzami na temat tego, kto zostaje z jej najmłodszym synkiem, Heniem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek w niedawnym wywiadzie po porodzie przyznała, że ma zaprzyjaźnioną nianię, która zajmowała się także jej starszymi dziećmi i to ona pomaga jej w opiece nad maluchem, kiedy musi pracować. 

Henio Majdan w ubraniach ze Smyka
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03