Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy
Newsy

Internauci znaleźli idealnego kandydata dla wymagającej Joanny z "Rolnik szuka żony"! Znacie go z poprzednich edycji

Internauci znaleźli idealnego kandydata dla wymagającej Joanny z "Rolnik szuka żony"! Znacie go z poprzednich edycji

Pojawiają się pierwsze kontrowersje związane z siódmą edycją "Rolnik szuka żony". W wielkanocną niedzielę poznaliśmy 9 kandydatów, do których do 29 maja można wysyłać listy. Internauci szczególną uwagę zwrócili na wymagania Joanny. Według nich, progi, które postawiła kandydatom na przyszłego męża są zbyt surowe i nierealne. Widzowie nie szczędzili krytycznych komentarzy, czy słusznie? Dodatkowo przypomnieli sobie historię jednego z rolników z poprzednich edycji i uważają, że mogłaby z nich być całkiem udana para. Domyślacie się o kogo chodzi? 

Zobacz także: Oto kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Do kogo można wysyłać listy?

"Rolnik szuka żony 9": Ada i Michał opowiedzieli nam, jak wyglądały ich zaręczyny!

Joanna z "Rolnik szuka żony 7" jest zbyt wymagająca? 

Joanna jest uczestniczką 7. edycji "Rolnik szuka żony". Ma 39 lat, 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Z wykształcenia jest ekonomistką i prowadzi gospodarstwo, na którym zajmuje się hodowlą drobiu. Zatrudnia pracowników, a sama zajmuje się stroną ekonomiczną działalności. 

Już na początku zaznaczyła, że w przyszłości chciałaby założyć rodzinę, mieć męża oraz dzieci. Przedstawiła bardzo sprecyzowane wymagania odnośnie przyszłego partnera. Zaznaczyła, że powinien być osobą, na której można polegać. Dodatkowo musi być szczery, uczciwy, mieć silny charakter, ponieważ ona również jest zdecydowana. Joanna chciałaby, żeby jej mężczyzna był wysoki mniej więcej od 180-190 cm wzrostu. Powinien być w wieku od 35 do 44 lat, najlepiej brunet. Joanna chciałaby, żeby nie posiadał dzieci z poprzednich związków czyli miał tzw. czystą kartę. 

- Wysoki brunet, w garniturze, zdecydowany oraz kawaler z czystą kartą. Szczerze to będzie ciężko o takich kandydatów. Halo, tu ziemia.
- Ta pani ma zbyt wysokie wymagania, a jej samej do ideału bardzo daleko...
- Oczekiwania z kosmosu mam wrażenie. Już widzę jak kogoś znajdzie w tym programie z takimi wymaganiami...
- Wymagania jak z Tindera... 
- Wątpliwe że kogoś znajdzie nie chce oceniać bo jest piękną kobietą ale skoro do tej pory nie poznała nikogo to coś nie tak ona ma swoje przyzwyczajenia wybudowane ego nie wiem

Nie brakuje również zwolenników Joanny, którzy w jej wymaganiach nie widzą nic złego: 

- Piękna z zewnątrz i wewnątrz. Powodzenia życzę w znalezieniu takiego samego Pana.🍀
- Super Woman, 👍❤️ Kobieta sukcesu, piekna, pracowita, przyklad do nasladowania. Trzymam kciuki pani Joanno🙌
- Szuka kogoś w podobnym wieku, bez dzieci, wyższego od siebie. To nie są takie duże wymagania... Bardzo dobrze, że powiedziała o swoich oczekiwaniach. Inaczej zmarnowałaby tylko czas panom, którzy nie byliby w jej guście. Prosta, bezpośrednia i konkretna kobieta. Życzę jej dużo szczęścia, a tym co się oburzają życzę, żeby się chwilę zastanowili. Ludzie bez wymagań, to często ludzie, którzy sami nie mają nic do zaoferowania. Dobrze jest mieć świadomość własnej wartości.

To trafna uwaga. Ważne jest, aby przy zerowym odcinku konkretnie określić swoje wymagania. Wystarczy sobie przypomnieć historię Waldemara z 6. edycji, który samowolnie zrezygnował z udziału pomimo tego, że cieszył się ogromnym zainteresowaniem kobiet. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił.

Widzowie doskonale pamiętają Waldemara i oglądając wizytówkę Joanny stwierdzili, że to właśnie on pasowałby do niej idealnie! 

- Niech się skontaktuje z Waldkiem z poprzedniej edycji 😅 mogą się dopasować 😁😁
- jak to wczoraj oglądałam i wspomniałam, że lubi facetów w garniturach to od razu o nim pomyślałam!! 🤣🤣

Kto wie! Może Waldemar zdecyduje się na udział w "Rolnik szuka żony" po raz drugi ale tym razem jako uczestnik :) 

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Internauci uważają, że Joanna z "Rolnik szuka żony 7" ma zbyt duże wymagania i przez to może nie dostać zbyt wielu listów lub je po prostu odrzucić. 

Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy

Internauci zauważyli również, że mogłaby stworzyć idealną parę z Waldemarem z 6. edycji, ponieważ rolnik wpisuje się w wymagania Joanny. Myślicie, że Waldemar odważyłby się ponownie zgłosić do programu? To była by bardzo ciekawa historia! 

Waldemar z

Zobacz także
Rolnik szuka żony, 7. edycja

"Rolnik szuka żony" 7. Rekordowa oglądalność zerowego odcinka! Jak ocenili go fani?

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"

Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

 

	Kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Mat. promocyjne, "Rolnik szuka żony" TVP
Newsy
Oto kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Do kogo można wysyłać listy?
Kim są uczestnicy 7. edycji "Rolnik szuka żony? Do kogo można wysyłać listy? Jakie trzeba spełnić wymagania?

Za nami pilotażowy odcinek 7. edycji " Rolnik szuka żony ". W odcinku inaugurującym najnowszy sezon poznaliśmy aż dziewięciu kandydatów (w tym dwie kandydatki), którzy spróbują znaleźć miłość na antenie hitowego programu TVP. Kogo zobaczymy na ekranach i jakie mają wymagania odnośnie przyszłych partnerów i partnerek? Poznajcie kandydatów, do których można wysyłać listy! Zgłoszenia do kandydatów można wysyłać od 29 maja.  Zobacz także:  Szykuje się wyjątkowa edycja "Rolnik szuka żony"! Do programu zgłosiło się... rodzeństwo! "Rolnik szuka żony 7" - rolnicy, którzy zgłosili się do siódmej edycji  Dawid, 29 lat, woj. wielkopolskie Dawid ma 29 lat. Mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne oraz uwielbia motywować do działania innych. Jest osobą, na którą zawsze można liczyć. Jego cechą jest uczuciowość.  Rolnik jest bardzo związany z rodzicami a ich relacje są dla niego wzorem. Chciałby w przyszłości stworzyć rodzinę, chociaż ma za sobą trudny związek, który trwał 8 lat i niestety zakończył się zdradą ze strony partnerki.  Jego wymarzona kandydatka powinna być katoliczką, ponieważ rolnik marzy o ślubie kościelnym. Kobieta może mieć dziecko oraz może być rozwiedziona. Jego granica wiekowa to od 23 do 35 lat.  Dawid ma 176 cm wzrostu i jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam. - czytamy na jego profilu.          Wyświetl ten post na Instagramie.      ...

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!
Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!

Waldemar z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy skomentował swoje odejście z programu! Waldemar był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji hitu TVP. 46-letni rolnik z Mazowsza miał nadzieję, że w programie pozna wymarzoną kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę. Niestety, szybko okazało się, że Waldemar nie jest zachwycony kandydatkami, które napisały do niego listy. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety.  Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę - rolnik komentował całą sytuację. Ostatecznie Waldemar zaprosił do programu kilka kobiet - niestety, podczas pierwszych randek okazało się, że jedna z kandydatek... wcale nie chciała do niego wysyłać swojego listu! Wioletta pomyliła Waldemara z Jakubem! Panie próbowały oczarować Waldemara, ten jednak zdecydował, że nie chce kontynuować znajomości z żadną ze swoich kandydatek. Teraz zdradza dlaczego podjął taką decyzję! Waldemar szczerze o swoich kandydatkach W czasie kiedy rolnicy z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" decydowali, które kandydatki pojawią się w ich gospodarstwach, Waldemar ogłosił, że nie jest zainteresowany żadną z kobiet i zrezygnował z dalszego udziału w programie. Teraz rolnik zdradził, dlaczego podjął tak zaskakującą decyzję. Co powiedział o kobietach, które napisały do niego listy? Waldemarowi nie spodobała się żadna z kandydatek? Nie chodziło mi o wygląd. Przecież uroda przemija. Po prostu nie zaiskrzyło. Nic na siłę. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami. Dlatego zrezygnowałem z programu - zdradził w rozmowie z...

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
TV-Show
Takiej wpadki w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było! Kandydatka wysłała list do innego rolnika...
Takiej wpadki w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było! Kandydatka wysłała list do innego rolnika...

Drugi odcinek programu "Rolnik szuka żony 6"  za nami! W najnowszej odsłonie show TVP nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń - rolnicy po raz pierwszy spotkali się bowiem z wcześniej wybranymi kandydatkami. Jak już wiemy, do Waldemara przyjechało pięć pań. I choć tydzień wcześniej rolnik nie ukrywał, że nie jest zachwycony kobietami, które zdecydowały się do niego napisać, to spotkania przebiegały w miłej atmosferze. Niestety, w pewnym momencie okazało się, że jedna z kobiet zaliczyła wpadkę! 43-letnia Wioletta przed kamerami przyznała, że pomyliła rolników i... źle zaadresowała swój list!  Internauci komentują zachowanie Wioletty Okazuje się, że Wioletta, która znalazła się w gronie kadydatek Waldemara, wcale nie chciała do niego wysyłać listu! Kobieta przed kamerami zdradziła, że dopiero kiedy miała okazję spotkać się z rolnikiem zauważyła, że pomyliła go z Jakubem, którym była zainteresowana!  W telewizji była ich prezentacja, no i mi się właśnie ten Waldemar, znaczy Jakub co myślałam, że to jest Waldemar spodobał - mówiła Wiotta jeszcze przed spotkaniem z rolnikiem. - Dopiero tutaj, po przyjeździe coś się nie zgadzało, po prostu pomyliłam imiona. Powinnam do Jakuba, a napisałam do Waldemara.  Co ciekawe, Wioletta postanowiła, że nic nie powie Waldemarowi, żeby nie zrobić mu przykrości. To jednak nie koniec! Podczas spotkania w cztery oczy kobieta zapewniała, że to właśnie on wpadł jej w oko! Spodobałeś mi się przede wszystkim. Wydałeś mi się taką osobą miłą, spokojną. To był jakiś spontan - powiedziała Wioletta.  Jak na zachowanie kobiety zareagowali internauci?  - Jej samozaparcie jest godne podziwu a jego mina na koñcu bezcenna historia o fasolce niczym wisienka na torcie - Gość dostał najmniej listów...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik