Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy

Po rozstaniu z Jakubem i fali krytyki, Ania z "Rolnik szuka żony" zamieściła wymowną odpowiedź...

Po rozstaniu z Jakubem i fali krytyki, Ania z "Rolnik szuka żony" zamieściła wymowną odpowiedź...

Ania z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na krytyczne uwagi internautów. Była uczestniczka show TVP opublikowała na Instagramie bardzo wymowny komentarz!

Nieco ponad tydzień temu uczestniczka show wydała oświadczenie, w którym przyznała, że rozstała się z Kubą. Para poznała się na planie ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" i wszyscy mieli nadzieję, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie. Niestety, ostatnio okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. I chociaż była para nie zdradziła szczegółów rozstania, to część internautów ma sporo pretensji właśnie od Ani.

Niestety, pod jej ostatnimi zdjęciami pojawiły się naprawdę przykre komentarze. 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Jak Ania odpowiedziała na krytykę od internautów?

W miniony weekend Ania pokazała na Instagramie nowe zdjęcia z synem. Większość internautów była zachwycona widząc, że była uczestniczka show TVP po rozstaniu z Kubą może liczyć na wsparcie swojej pociechy. Niestety, pod fotkami pojawiły się również przykre komentarze.

- Trochę wymuszone te zdjęcia. Nie czuć eufori a ta wyciągnięta ręka syna do lepszej prezentacji 🤦‍♀️. Mimo uśmiechu to bije smutek 😔
- A jednak wystep był wypromowaniem siebie a nie chęcia znalezienia partnera Szkoda Kuby ale karam wraca
- A tak cie lubilam mialam cie za spoko babke szkoda- komentowali internauci (pisownia oryginalna).

Ania nie skomentowała wpisów pod swoimi zdjęciami, ale w jej obronie stanęli pozostali internauci. Dopiero po jakimś  czasie uczestniczka szóstej edycji show "Rolnik szuka żony" opublikowała coś, co można odbierać jako jej odpowiedź na wszystkie zaczepki.

Zobaczcie, co opublikowała Ania z "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: Jakub z "Rolnik szuka żony" planuje wyjazd z kraju!? Znamy prawdę!

Ania z Rolnik szuka żony" w taki sposób odpowiada na zaczepki internautów?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Ponad tydzień temu Ania poinformowała o rozstaniu z Kubą.

Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Anna i Jakub w programie Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Anna żałuje, że zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam kandydatka Jakuba!
Anna żałuje, że zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam kandydatka Jakuba!

Anna czy Ewa? Która kandydatka skradnie serce Jakuba z najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni, ale po pierwszych odcinkach hitu TVP chyba wszystko wskazuje na to, że największe szanse u rolnika ma Anna. Piękna kobieta już na pierwszym spotkaniu zrobiła na Jakubie pozytywne wrażenie. Teraz widzowie będą mogli zobaczyć, czy po przyjeździe do domu rolnika pojawi się między nimi uczucie. Nam udało się porozmawiać z Anną, która przed kamerą Party.pl zdradziła, czy żałuje, że zgłosiła się do programu! Musicie posłuchać, co powiedziała nam kandydatka Jakuba! Zobacz także:   Marlena z "Rolnik szuka żony" ciężko pracuje, aby mieć na leki dla chorej matki. Internauci stanęli w jej obronie Jakub wybierze Annę?

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Rolnik szuka żony: Internauci krytykują Anię po rozstaniu z Jakubem! Odpowiedziała na ich zarzuty! 
Rolnik szuka żony: Internauci krytykują Anię po rozstaniu z Jakubem! Odpowiedziała na ich zarzuty! 

Ania z "Rolnik szuka żony" skomentowała krytyczne komentarze internautów! Jak odpowiedziała na zaczepki fanów, którzy sugerują, że to przez nią zakończył się jej związek z Jakubem? Po tym, jak Ania wydała oświadczenie  w którym przyznała, że rozstała się z Jakubem w sieci zawrzało. Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mogli uwierzyć, że jedna z najfajniejszych par, które poznały się na planie hitu TVP, podjęła decyzję o zakończeniu swojego związku. Niektórzy intarnauci zaczęli sugerować, że para rozstała się przez Anię. Dlaczego? Ania odpowiada na zaczepki internautów Ania i Jakub poznali się na planie szóstej edycji show "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku nie ukrywał, że jest oczarowany Anią i przed kamerami mówił, że zrobi wszystko, żeby z nią być. Po programie Ania i Jakub dali sobie szansę i zamieszkali razem. Niestety, teraz okazuje się, że ich szczęście nie trwało zbyt długo. Była partnerka rolnika opublikowała w sieci oświadczenie, w którym przyznała, że ich związek to już przeszłość. Większość internautów wspiera Anię w trudnych chwilach, jednak pod jej wpisem pojawiły się również niezbyt przyjemne komentarze. Ania odpowiedziała na zaczepki!   Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodzilas z dystansem. Było to widać. Rolnik to ciężki kawałek chleba- napisała jedna z internautek. - nie była Pani z nami 24h na dobe- odpowiedziała Ania.  Kurcze, a ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu... - dzięki temu programowi i Kubie właśnie już wiem że mimo wszystko potrafię jeszcze pokochać- skomentowała Ania.  Przypominamy, że wiadomość o rozstaniu skomentował również Jakub. Zobaczcie, co napisał do fanów "Rolnik szuka żony"....

Ania i Jakub Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" ma nadal kontakt z Kubą?! Zdradziła, dlaczego się rozstali i czy ma nowego partnera
Ania z "Rolnik szuka żony" o tym, dlaczego rozstała się z Kubą.

Ania z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, czy po rozstaniu z Jakubem wciąż utrzymuje z nim kontakt. Była partnerka rolnika opowiedziała również o uczuciu, które pojawiło się między nimi na planie show TVP! Internauci pytali wprost, czy Ania jest już w nowym związku - jak odpowiedziała? Chodzi teraz na randki? Zobaczcie, co zdradziła podczas relacji na Instagramie! Ania rozpoczęła już nowy związek? Ania i Jakub poznali się na planie ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku nie ukrywał, że jest zachwycony swoją kandydatką i robił wszystko, żeby zdobyć jej serce. W finale show Ania i Jakub przyznali, że dali sobie szansę i są razem. Wszyscy fani "Rolnika" mocno im kibicowali i czekali na wiadomość o ich ślubnych planach. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu zamiast o zaręczynach usłyszeliśmy o rozstaniu Ani i Jakuba. Była para opublikowała wówczas oświadczenia, w których przyznali, że ich związek to już przeszłość. Teraz Ania zdradziła, czy przyjaźni się z Jakubem i jaki mają ze sobą kontakt. Czy była uczestniczka show rozpoczęła już nowy związek? Ania podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów! Niestety, okazuje się, że była nie utrzymuje żadnych relacji z rolnikiem. Nie mamy żadnego kontaktu. Przyjaźń to jest bardzo mocne słowo i też się nie przyjaźnimy - powiedziała szczerze Ania.  A jak Ania odpowiedziała na pytania, po co zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony" i czy zrobiła to po to, żeby zdobyć popularność na Instagramie? Do programu zgłosiłam się po to, żeby poznać Kubę. Zgłaszając się do programu w ogóle nie miałam pojęcia o tym, jak działa Instagram. Poza tym nie nie uważam,...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner