Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak radzi sobie po rozstaniu z Kubą. Jest już lepiej?

Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Fani programu "Rolnik szuka żony" wciąż nie mogą pogodzić się z wiadomością o rozstaniu ich ulubionej pary. Przypomnijmy, że kilka dni temu Anna i Jakub z 6. edycji show TVP1 ogłosili, że nie są już razem. Teraz każde z nich próbuje uporać się z tą sytuacją. Anna pokazała, jak spędza czas bez Jakuba. Jest ktoś, kto ją skutecznie pociesza...

Jak Anna z "Rolnik szuka żony" radzi sobie po rozstaniu z Jakubem?

Dla żadnego z nich nie była to łatwa decyzja. W programie połączyło ich bowiem prawdziwe uczucie. Jakub niemal od razu zakochał się w Ani. Ona z kolei potrzebowała czasu, aby otworzyć się na nową relację. Gdy tak się stało, wydawało się, że tym dwojgu już nic nie grozi. Tym bardziej, że nastoletni syn Ani zaakceptował jej nowego wybranka.

Skąd więc ich decyzja o rozstaniu? Anna w swoim oświadczeniu zaznaczyła, że oboje mieli inne spojrzenie na rodzinę. Niektórzy internauci twierdzą, że Jakub chciał mieć jeszcze dzieci, a Ania być może nie myślała już o macierzyństwie. Żadne z nich nie odniosło się jednak do tych rewelacji. 

Jedno jest pewne: teraz zarówno Kuba, jak i Ania muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nie jest to łatwe, jednak kobieta może liczyć na wsparcie swojego synka. Ostatnio Anna pokazała, jak spędza czas z Jasiem. Na zdjęciach oboje wyglądają na bardzo radosnych. 

Też nie możecie doczekać się wiosny? Bo my z Jaśkiem bardzo☀️ zdążyliśmy przed deszczem 😁 - napisała na Instagramie Ania.

Czyżby uporała się już ze smutkiem po rozstaniu z Kubą?

Jasiek jest jej najlepszym przyjacielem i najważniejszym mężczyzną w życiu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszędzie z nami piłka, nawet w lasku 💪⚽️

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51