Kasia Kowalska, córka Ola
Eastnews

Internauci i gwiazdy wspierają córkę Kasi Kowalskiej. Wzruszające słowa Agnieszki Chylińskiej i Hanny Lis!

Kasia Kowalska, córka Ola
Eastnews

Kasia Kowalska opublikowała na Facebooku dramatyczne nagranie, w którym wyznała, że jej córka leży w szpitalu w Anglii, a jej stan jest bardzo poważny! 23-letnia Ola musiała zostać zaintubowana, a artystka przekazała te informacje drżącym głosem, z trudem mówiąc o sytuacji, z którą musi się zmierzyć jako matka.

Ewydanie Party

Córka Kasi Kowalskiej zaraziła się koronawirusem?

Ola Kowalska prawdopodobnie zaraziła się koronawirusem, o czym świadczy wymowne zdjęcie z koroną, jakie 19 marca zamieściła na Instagramie. Okazuje się, że sytuacja dziewczyny zrobiła się bardzo poważna, o czym poinformowała Kasia Kowalska w nagraniu, które obecnie zniknęło z jej profilu:

Witam serdecznie, dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Spytali się mnie, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne.

Dramatyczne nagranie Kasie Kowalskiej i jej apel, aby pozostać w domu, bo to może uratować życie spotkał się z ogromnym odzewem ze strony gwiazd i Internautów, którzy jednogłośnie życzą jej córce szybkiego powrotu do zdrowia i trzymają kciuki za dziewczynę.

Gwiazdy wspierają Kasię Kowalską w trudnych chwilach!

Agnieszka Chylińska przyznała, że jako mama rozumie strach artystki o dziecko i przyłącza się do jej apelu, aby zostać w domu, nie tylko dla siebie, ale też dla innych:

Jako mama, przysyłam w stronę Kasi moc otulenia, modlitwy ♥️🍀
Przyłączam się do tej myśli, do tej prośby - chroń siebie, chroń nas.... ZOSTAŃ W DOMU - napisała Agnieszka Chylińska na Facebooku.

Z kolei Hanna Lis wyznała szczerze, że tak ważna jest odpowiedzialność za siebie nawzajem i przyznała, że modli się za Olę:

To może spotkać każdego, młodego, w średnim wieku, starego. Każdego z nas. Jesteśmy Wspólnotą. Wzajemnie za siebie odpowiedzialni. Kasiu, modlę się za Was. - napisała Hanna Lis, udostępniając nagranie Kasi Kowalskiej. 

 

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"

Ola Kowalska o chorobie poinformowała za pomocą wymownego wpisu w mediach społecznościowych!

Ola Kowalska ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie
Instagran

Kasia Kowalska w sieci zamieściła dramatyczny apel, aby zostać w domu, bo ta prosta czynność naprawdę może uratować życie.

Kasia Kowalska
eastnews

 

 

Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40