Otylia Jędrzejczak zdradziła nam imię synka
TYLKO U NAS

Znamy imię synka Otylii Jędrzejczak! Jest bardzo klasyczne

Znamy imię synka Otylii Jędrzejczak! Jest bardzo klasyczne

Otylia Jędrzejczak jakiś czas temu po raz drugi została mamą. Gwiazda do tej pory nie zdradziła imienia ani płci maleństwa, ale nam udało się tego dowiedzieć! Okazuje się, że Marcelina, córka sportsmenki, została starszą siostrą chłopczyka o imieniu... Szczegóły niżej!

Lewandowscy dali drugiej córce na imię Laura. A inni polscy sportowcy? Poznaj oryginalne imiona ich dzieci

Imię drugiego dziecka Otylii Jędrzejczak

Tydzień temu Mistrzyni Olimpijska na swoim Instagramie poinformowała fanów, że po raz drugi została mamą:

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów 😊👨‍👩‍👧‍👦😊 Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa ale niewypoczęta mama - napisała.

Otylia i jej narzeczony, Paweł Przybyła, mają już córeczkę, Marcelinkę, która urodziła się w 2017 roku. Teraz cała trójka cieszy się z przyjścia na świat chłopca, który otrzymał imię Grzegorz! Podoba się Wam?

Aktualizacja: Kilka godzin po naszym newsie Otylia potwierdziła go na swoim Instagramie:

Zastanawiałam się jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o rożnej formie zazdrości gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, wiec moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia. Sporo osób polecało by młodsze rodzeństwo przyniosło prezent dla starszego i tak tez się stało 😊. Każdego dnia cudownie mnie zaskakuje tym jak jest zaangażowana jak na 2,5-latka. Nie wiem jak było u Was, ale obserwacja tej rosnącej miłości wywołuje radość!!

Autobiografia Otylii Jędrzejczak

Jesienią odbędzie się premiera książki Otylii Jędrzejczak. 

O napisaniu książki myślałam ponad dziesięć lat, ale długo uciekałam od tego tematu, choć wiedziałam, że przyjdzie moment, gdy będę musiała się z nim zmierzyć. Zawsze bardzo wiele pisałam, przelewając na papier emocje, opisując chwile szczęścia i te, którym towarzyszyły łzy. - napisała Otylia.

Gwiazda odniesie się w niej również do tragicznej śmierci brata...

Będzie to bardzo szczera opowieść, bo przez 35 lat swojego życia miałam fantastyczne wzloty, ale też trudne upadki  – mówiła w "Party" Otylia.

Otylia z córką Marceliną.

Otylia Jędrzejczak z córką Marceliną
Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O napisaniu książki myślałam ponad dziesięć lat, ale długo uciekałam od tego tematu, choć wiedziałam, że przyjdzie moment, gdy będę musiała się z nim zmierzyć. Zawsze bardzo wiele pisałam, przelewając na papier emocje, opisując chwile szczęścia i te, którym towarzyszyły łzy. Kiedyś powiedziałam, że książkę napiszę, gdy będę w ciąży, ale nie określiłam w której 😊. Ciąża to czas wyjątkowy, oznacza rozpoczęcie nowego etapu, bo posiadanie własnej rodziny dało mi poczucie bezpieczeństwa i jeszcze większą motywację do działania. To dlatego zdecydowałam się zamknąć te ponad 35 lat na kilkuset stronach. Odkąd pamiętam, moje życie było nieco szalone. Moją codzienność wyznaczały ciężkie treningi, całkowite podporządkowanie się sportowemu reżimowi, łzy szczęścia, gdy wygrywałam, szukanie motywacji, gdy byłam na szczycie, a gdy z niego spadałam – miłość kibiców i hejt. Wierze w to, że w tej książce każdy będzie mógł odnaleźć coś dla siebie, ponieważ to moja historia o podnoszeniu się, gdy inni liczą na to, że upadniesz. Premiera już jesienią, zapraszam ➡ www.idz.do/moja-historia

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)

 

Zobacz także
Otylia Jędrzejczak w ciąży

Wiemy, kiedy urodzi Otylia Jędrzejczak! Czy potem planuje ślub ze swoim partnerem?

Kasia Warnke w czerwonym golfie

Katarzyna Warnke urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

 

Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews
Newsy
Otylia Jędrzejczak wraca do traumy sprzed lat. Jeszcze nigdy tak wiele nie powiedziała o śmierci brata
Otylia Jędrzejczak wraca do traumy sprzed lat. Jeszcze nigdy tak wiele nie powiedziała o śmierci brata

Wielkie zmiany szykują się w jej życiu! Już we wrześniu na świecie pojawi się drugie dziecko Otylii Jędrzejczak.   Na rodzeństwo w domu czeka dwuletnia córeczka pływaczki, Marcelinka. Otylia na razie nie zdradziła mediom płci swojego drugiego maleństwa. Natomiast powiedziała nam, że napisała swoją autobiografię, która pojawi się w sprzedaży w listopadzie. Będzie to książka niezwykła i wyjątkowo szczera. Po raz pierwszy Otylia Jędrzejczak opowie o swoich wzlotach i upadkach - nie tylko sportowych. Odniesie się też do tragicznej śmierci swojego brata.  Kiedyś powiedziałam, że jak będę w ciąży, to napiszę autobiografię. Słowa dotrzymałam, ale dopiero... za drugim razem – mówi „Party” Otylia Jędrzejczak. - Będzie to bardzo szczera opowieść, bo przez 35 lat swojego życia miałam fantastyczne wzloty, ale też trudne upadki  – dodaje Otylia. Autobiografia Otylii Jędrzejczak  W książce znajdą się listy i wiersze, które pływaczka pisała do swojego brata, zmarłego tragicznie w wypadku samochodowym, i do Boga. Będą też fragmenty jej pamiętników, które prowadziła od dzieciństwa. Dlaczego Otylia zdecydowała się na tę książkę?  Chciałabym dać ludziom motywację do życia i do zmian, do podnoszenia się po trudnych życiowych sytuacjach, do radzenia sobie z hejtem i nienawiścią. Sama wiele przeszłam, a jednak udało mi się znaleźć w sobie siłę, by iść dalej. Życie jest krótkie, więc musimy szukać sposobów, jak pokonywać trudny czas - mówi Otylia Jędrzejczak. Sięgniecie po jej książkę? Otylia już niedługo po raz drugi zostanie mamą Więcej o znanej pływaczce przeczytacie w nowym numerze...

Otylia Jędrzejczak w ciąży
Archiwum prywatne
Newsy
Wiemy, kiedy urodzi Otylia Jędrzejczak! Czy potem planuje ślub ze swoim partnerem?
Wiemy, kiedy urodzi Otylia Jędrzejczak! Czy potem planuje ślub ze swoim partnerem?

Otylia Jędrzejczak, najsłynniejsza polska pływaczka, po raz drugi zostanie mamą. Kiedy jej drugie dziecko pojawi się na świecie? Magazyn "Party" ustalił, że Otylia jest na początku szóstego miesiąca ciąży! Pływaczka i jej partner Paweł Przybyła są już rodzicami 2-letniej Marcelinki. Czy dziewczynka będzie miała siostrę czy brata? Na razie mistrzyni pływacka nie zdradza płci maleństwa. Kim jest partner Otylii Jędrzejczak? Otylia Jędrzejczak w ciąży czuje się świetnie i nie rezygnuje z pracy. 3 czerwca organizuje w Krakowie niezwykłą lekcję WF dla 800 nastoletnich dziewcząt pod hasłem „Mistrzynie w szkołach”. Poprowadzi ją wraz z pięcioma innymi triumfatorkami olimpiad i mistrzostw świata! Po krakowskiej akcji Jędrzejczak zamierza nieco zwolnić tempo i głównie odpoczywać. Czy pomyśli wtedy o swoim ślubie z Pawłem Przybyłą? Otylia Jędrzejczak zaręczyła się z nim jeszcze przed pierwszym porodem. „ Oczywiście, że ceremonia jest planowana, ale Otylia podchodzi do tego na luzie. Jak mówi, ślub nie zając i nie uciekanie”, zdradza „Party” przyjaciel pary. Paweł Przybyła jest koszykarzem. Z Otylią Jędrzejczak poznał się przez znajomych. Sportsmenka podkreśla, że narzeczony jest dla niej ogromnym wsparciem: Ma silną osobowość i nie boi się trudnych rozmów. A kiedy coś mu we mnie nie pasuje, mówi wprost, choć ciężko to znoszę. Wybucham, płaczę. On odczekuje, a potem mówi: "Nie becz, zastanówmy się, jak z tego wybrnąć". Najfajniejsze jest to, że prócz miłości, łączy nas przyjaźń - opowiadała Otylia Jędrzejczak w wywiadzie dla "Twojego Stylu".  Dlaczego Otylia Jędrzejczak trzymała ciążę w tajemnicy? Otylia Jędrzejczak mieszka w Krakowie, z dala od mediów i paparazzi. Dlatego tak długo udało...

Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews
Newsy
Otylia Jędrzejczak chciała popełnić samobójstwo. Wstrząsające wyznanie sportsmenki: "Miałam już plan, jak to zrobić"
Otylia Jędrzejczak zdobyła się na szczere i wstrząsające wyznanie. W swojej biografii opowiedziała o smutnych wydarzeniach sprzed lat i zdradziła, że planowała samobójstwo.

Otylia Jędrzejczak zdobyła się na szczere i wstrząsające wyznanie. W swojej biografii opowiedziała o smutnych wydarzeniach sprzed lat i zdradziła, że planowała samobójstwo. Wszyscy fani sportsmenki z pewnością pamiętają, że 14 lat temu przeżyła prawdziwy dramat. Otylia Jędrzejczak spowodowała wówczas wypadek, w którym zginął jej ukochany brat, 19-letni Szymon. Dziś Otylia w swojej książce przyznaje, że nie radziła sobie z ogromnym bólem po tak wielkiej stracie, oraz z hejtem jaki się na nią wylał. Zobaczcie, jak mistrzyni olimpijska wspomina trudne chwile.  Otylia Jędrzejczak planowała samobójstwo Otylia Jędrzejczak już od dawna planowałą wydać książkę, w której opowie o swoim życiu. Ostatnio spełniła swoje marzenie i pochwaliła się, że już wkrótce odbędzie się premiera biografii. Książka trafi do sklepów dopiero 27 listopada, ale "Fakt" opublikował ostatnio jej fragmenty "Otylia. Moja historia". Zobaczcie, jak wspomina wypadek samochodowy w którym zginął jej brat. Dosłownie chwilę przed wypadkiem uniósł powieki, spojrzał na mnie i powiedział: – Pamiętaj, siostra, że bez względu na wszystko, zawsze będę cię kochał. To było ostatnie zdanie, jakie wypowiedział do mnie, i ostatnie, jakie wypowiedział w swoim życiu- dziennik cytuje fragmenty książki Otylii Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska nie ukrywa, że po śmierci brata i po fali hejtu, jaka się na nią wylała zaczęła planować samobójstwo. Nie mogłam uwierzyć w nienawiść, która lała się na mnie szerokim strumieniem. Obcy ludzie pisali anonimowo w komentarzach pod artykułami, że życzą mi śmierci, nazywali morderczynią. Przez głowę pierwszy raz w życiu przeszła mi myśl, żeby ze sobą skończyć. To był jedyny moment, w którym nie umiałam dźwignąć tego...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik