Otylia Jędrzejczak
East News

Otylia Jędrzejczak po raz drugi została mamą! Opublikowała zdjęcie, które zdradza płeć maleństwa?

Otylia Jędrzejczak
East News

Otylia Jędrzejczak po raz drugi została mamą! Znana i utytułowana pływaczka przywitała na świecie swoją kolejną pociechę. Jej córeczka doczekała się w końcu rodzeństwa. Świeżo upieczona mama pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Otylia Jędrzejczak opublikowała tam urocze zdjęcie z maleństwem. Zobaczcie sami!

Otylia Jędrzejczak urodziła!

To będzie dla niej wyjątkowa jesień. Nie dość, że już niedługo na rynku pojawi się jej biografia, to jeszcze teraz pływaczka stanie przed dużym wyzwaniem. Otylia Jędrzejczak i jej narzeczony, Paweł Przybyła, doczekali się bowiem drugiego dziecka. Sportsmenka pochwaliła się tym faktem na Instagramie publikując tam bardzo osobisty wpis. 

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów 😊👨‍👩‍👧‍👦😊 Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa ale nie wypoczęta mama 😊 - napisała świeżo upieczona mama. 

Otylia Jędrzejczak do tej pory nie zdradziła płci maleństwa. Jednak patrząc na jego niebieskie ubranko można się domyśleć, że jest to chłopiec. Przypomnijmy, że Otylia i jej narzeczony są już rodzicami 2-letniej Marceliny, która przyszła na świat w kwietniu 2017 roku. Teraz ich rodzina znowu się powiększyła. 

Pod zdjęciem opublikowanym przez Otylię Jędrzejczak pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. 

- Gratulacje, Oti!♥️ - napisała Beata Sadowska

- Ogromne buziaki Oti dla całej Waszej rodzinki 😘😘😘 dodała Monika Pyrek

- Gratulacje ❤️ - pospieszyła z dobrym słowem Joanna Jędrzejak. 

My również składamy szczere gratulacje całej rodzinie!

Otylia i jej narzeczony są bardzo szczęśliwi 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak to jest, że nie zawsze wszyscy chcą być na zdjęciu rodzinnym 👨‍👩‍👧🙈❤️😂

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)

 

Więcej na temat Otylia Jędrzejczak
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00