Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Otylia Jędrzejczak smutna
EastNews
Newsy

Otylia Jędrzejczak wraca do traumy sprzed lat. Jeszcze nigdy tak wiele nie powiedziała o śmierci brata

Otylia Jędrzejczak wraca do traumy sprzed lat. Jeszcze nigdy tak wiele nie powiedziała o śmierci brata

Wielkie zmiany szykują się w jej życiu! Już we wrześniu na świecie pojawi się drugie dziecko Otylii Jędrzejczak. Na rodzeństwo w domu czeka dwuletnia córeczka pływaczki, Marcelinka. Otylia na razie nie zdradziła mediom płci swojego drugiego maleństwa. Natomiast powiedziała nam, że napisała swoją autobiografię, która pojawi się w sprzedaży w listopadzie.

Będzie to książka niezwykła i wyjątkowo szczera. Po raz pierwszy Otylia Jędrzejczak opowie o swoich wzlotach i upadkach - nie tylko sportowych. Odniesie się też do tragicznej śmierci swojego brata. 

Kiedyś powiedziałam, że jak będę w ciąży, to napiszę autobiografię. Słowa dotrzymałam, ale dopiero... za drugim razem – mówi „Party” Otylia Jędrzejczak. - Będzie to bardzo szczera opowieść, bo przez 35 lat swojego życia miałam fantastyczne wzloty, ale też trudne upadki  – dodaje Otylia.

Lewandowscy dali drugiej córce na imię Laura. A inni polscy sportowcy? Poznaj oryginalne imiona ich dzieci

Autobiografia Otylii Jędrzejczak 

W książce znajdą się listy i wiersze, które pływaczka pisała do swojego brata, zmarłego tragicznie w wypadku samochodowym, i do Boga. Będą też fragmenty jej pamiętników, które prowadziła od dzieciństwa. Dlaczego Otylia zdecydowała się na tę książkę? 

Chciałabym dać ludziom motywację do życia i do zmian, do podnoszenia się po trudnych życiowych sytuacjach, do radzenia sobie z hejtem i nienawiścią. Sama wiele przeszłam, a jednak udało mi się znaleźć w sobie siłę, by iść dalej. Życie jest krótkie, więc musimy szukać sposobów, jak pokonywać trudny czas - mówi Otylia Jędrzejczak.

Sięgniecie po jej książkę?

Otylia Jędrzejczak z córką Marceliną
Instagram

Otylia już niedługo po raz drugi zostanie mamą

Otylia Jędrzejczak na benesisie Agnieszki Radwańskiej
ONS

Więcej o znanej pływaczce przeczytacie w nowym numerze "Party"

Julia Wieniawa na okładce

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Otylia Jędrzejczak przed porodem. Prywatne zdjęcia gwiazdy z Pawłem Przybyłą
EastNews
Newsy
Otylia Jędrzejczak została mamą! Zobacz niesamowite zdjęcia gwiazdy tuż przed porodem!
Otylia Jędrzejczak została mamą! Zobacz niesamowite zdjęcia gwiazdy tuż przed porodem!

Otylia Jędrzejczak została mamą! Pływaczka urodziła córkę w jednym z krakowskich szpitali. Otylia i jej partner Paweł Przybyła są już w domu wraz z ich córeczką, dla której jeszcze nie wybrali imienia, ale z pewnością stanie się to lada dzień!  Jak Otylia czuje się po porodzie? Wszystko u nas w porządku. Poród przebiegł bez żadnych większych komplikacji - powiedziała Otylia w rozmowie z Fakt.pl Zobaczcie w naszym filmiku ostatnie zdjęcia pływaczki tuż przed porodem!  Otylia Jędrzejczak w ciąży prezentowała się pięknie!   ZOBACZ:  Otylia Jędrzejczak została mamą! Zobaczcie jej intymne ZDJĘCIA z partnerem tuż przed porodem!   Otylia Jędrzejczak została mamą!  

Otylia Jędrzejczak zmieniła kolor włosów
Newsy
Żegnaj blondzie! Otylia Jędrzejczak już tak nie wygląda! Mocno ścięła i przefarbowała włosy!
Żegnaj blondzie! Otylia Jędrzejczak już tak nie wygląda! Mocno ścięła i przefarbowała włosy!

Ale kolor!

Otylia Jędrzejczak zdradziła nam imię synka
Newsy
Znamy imię synka Otylii Jędrzejczak! Jest bardzo klasyczne
Znamy imię synka Otylii Jędrzejczak! Jest bardzo klasyczne

Otylia Jędrzejczak jakiś czas temu po raz drugi została mamą. Gwiazda do tej pory nie zdradziła imienia ani płci maleństwa, ale nam udało się tego dowiedzieć! Okazuje się, że Marcelina, córka sportsmenki, została starszą siostrą chłopczyka o imieniu... Szczegóły niżej! Imię drugiego dziecka Otylii Jędrzejczak Tydzień temu Mistrzyni Olimpijska na swoim Instagramie poinformowała fanów, że po raz drugi została mamą: Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów 😊👨‍👩‍👧‍👦😊 Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa ale niewypoczęta mama - napisała. Otylia i jej narzeczony, Paweł Przybyła, mają już córeczkę, Marcelinkę, która urodziła się w 2017 roku. Teraz cała trójka cieszy się z przyjścia na świat chłopca, który otrzymał imię Grzegorz! Podoba się Wam? Aktualizacja: Kilka godzin po naszym newsie Otylia potwierdziła go na swoim Instagramie: Zastanawiałam się jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o rożnej formie zazdrości gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, wiec moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia. Sporo osób polecało by młodsze rodzeństwo przyniosło prezent dla starszego i tak tez się stało 😊. Każdego dnia cudownie mnie zaskakuje tym jak jest zaangażowana jak na 2,5-latka. Nie wiem jak było u Was, ale obserwacja tej rosnącej miłości wywołuje radość!!...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner