Córeczka Kuby Wesołowskiego nosi imię Róża! Okazuje się, że pierwsze dziecko gwiazdora i jego pięknej żony ma na imię dokładnie tak, jak córeczka Pauliny Sykut Jeżyny. Agnieszka i Kuba Wesołowscy są rodzicami od blisko dwóch miesięcy, w tym czasie pokazali zdjęcia pokoiku córeczki oraz jej wózka. Do tej pory nie zdradzili jednak, jakie imię wybrali dla maleństwa - dopiero dziś dowiedzieliśmy się, że to Róża, a tajemnicę zdradził... pogodynek DDTVN!

Reklama

Zobacz także: Kuba Wesołowski wydał fortunę na wózek dla swojej córki. Fani: "Jak elegancko!" ZDJĘCIE

Córeczka Kuby Wesołowskiego nosi imię Róża

Kuba Wesołowski pojawił się w dzisiejszym programie Dzień Dobry TVN, gdzie w rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem opowiedział o tym, jak zamierza wspierać 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przystojny aktor opowiedział, jak ważna jest dla niego zbiórka organizowana przez Jerzego Owsiaka, dzięki któremu w szpitalach znajdują się sprzęty ratujące zdrowie i życie dzieci. Okazuje się, że po narodzinach również jego córka była badana przez sprzęt z serduszkiem WOŚP.

Zobacz także

To właśnie podczas rozmowy na temat WOŚP Bartek Jędrzejak, pogodynek DDTVN, przez przypadek zdradził jakie imię nosi córeczka Kuby Wesołowskiego.

Podoba Wam się imię Róża?

Zobacz także: Zosia czy Rebeka – czym kierować się przy wyborze imienia dla dziewczynki?

Córeczka Kuby Wesołowskiego nosi imię Róża.

East News

Reklama

Mała Róża urodziła się blisko dwa miesiące temu.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama