Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram

Ilona i Adrian zakochali się w sobie w programie "Rolnik szuka żony" i dziś są już nierozłączni. Na Instagramie Ilony pojawiają się zdjęcia, na których widać, że pomaga ukochanemu w gospodarstwie. Czy to oznacza, że para zamieszkała już razem? Niedawno pokazali także fotki ze wspólnego urlopu w górach, a w miniony weekend bawili się na weselu. 

Zobacz także: Adrian z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela! Ilona wyglądała pięknie!

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? 

Ilona i Adrian poznali się na planie "Rolnik szuka żony". O względy Adriana oprócz Ilony walczyły jeszcze Agata oraz Wioleta. Początkowo nikt nie dawał szans temu uczuciu, a dziś... wszyscy czekają ich na wesele!  Czy zdecydowali się już razem zamieszkać? Na razie para bawiła się na weselnym przyjęciu u znajomych, ale również Ci, z niecierpliwością czekają na ich ślub: 

(...) Super, że byliście! I teraz czekamy Adek na kolejne wesele!

Adrian i Ilona na razie nie zdradzają czy planują się pobrać, jednak widać, że spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Ilona często publikuje zdjęcia, na których pomaga ukochanemu w gospodarstwie. Wczoraj byli tak zajęci, że napisała: 

Czy tylko nas ominął Blue Monday? 

Czy to oznacza, że Ilona postanowiła już zamieszkać z Adrianem? Z podobnymi decyzjami zmagają się również Ania i Jakub z tej samej edycji. Ania w wywiadzie zdradziła, że zamieszkają razem już niedługo, a tymczasem ukochany odwiedzą ją i jej synka w Poznaniu. 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o trudach macierzyństwa i relacji z Jakubem! Stanie się wzorem dla innych kobiet?

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem? Para pokazuje dużo zdjęć ze wspólnej pracy na gospodarstwie rolnika. 

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram

"Rolnik szuka żony" 2019: Uczucie Adriana i Ilony z dnia na dzień jest coraz silniejsze. Czy para zdecyduje się wziąć ślub jeszcze w tym roku? 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10