Party Stories
Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?
Newsy

Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała, co pomaga jej przetrwać kwarantannę... I nie ma to nic wspólnego z Adrianem

Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co pomaga jej przetrwać trudny okres kwarantanny. Jakie ma sposoby na to, aby nie opuszczał ją dobry nastrój?

Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co pomaga jej przetrwać trudny okres kwarantanny. Jakie ma sposoby na to, by nie opuszczał jej dobry nastrój? Uczestniczka szóstej edycji zdradziła swój niezawodny patent i tym razem nie ma on nic wspólnego z Adrianem...

Jaką ma radę dla swoich fanów? 

Zobacz także: Wybierz z nami największą REALITY STAR! Walka o 1. miejsce trwa! 

Flesz ewydanie

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ilona z "Rolnik szuka żony" o kwarantannie 

Ilona z "Rolnik szuka żony" to jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek szóstej edycji programu TVP. Swoim udziałem w show nie tylko zyskała popularność i sympatię tysięcy widzów, ale przede wszystkim miłość Adriana. 

Obecnie, w czasach pandemii, mogą liczyć na swoje bezgraniczne wsparcie. Ale Ilona ma również swój własny sposób i "odskoczenię od rzeczywistości", która sprawia, że nie traci pogody ducha w trudnych czasach pandemii. Chodzi o jej pasję, którą są konie: 

Chwila z końmi i od razu czuję, że żyje 🤗💛🍀🐴

Ilona zwróciła również uwagę na to, że powinniśmy znaleźć wokół siebie coś, co będzie nam dawało szczęście: 

W obecnej sytuacji to bardzo ważne by mieć swoją odskocznię od rzeczywistości. A co Was wprowadza w dobry nastrój i pomaga przetrwać ciężki czas?

Opieka nad końmi i jeździectwo to ogromna pasja Ilony. Swoją miłością do nich zaraziła również Adriana, który chętnie pomaga jej w opiece nad zwierzętami. Ilona również nauczyła go jazdy konnej. Posiadanie pasji jest bezcenne i może bezgranicznie ładować nas pozytywną energią! 

Zobacz także: Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty wspólnej sesji zdjeciowej. Ile w niej namiętności!

Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że miłość do koni i jazdy konnej poprawia jej humor podczas pandemii koronawirusa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)

Jej pasja udzieliła się nawet Adrianowi. Para poznała się na planie "Rolnik szuka żony". Dziś tworzą zgodną parę i pokochali nie tylko siebie ale również swoje wzajemne pasje - Adrian jeździectwo oraz konie, a Ilona fotografię.

Efekty ich przepięknych sesji zdjęciowych cieszą oko fanów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)

 

Ilona i Adrian z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
To bez niego Ilona z "Rolnik szuka żony" nie wyobraża sobie życia... I nie chodzi o Adriana! 

Ilona to jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Swoim podejściem do życia szybko podbiła serce Adriana, z którym do dziś tworzą szczęśliwy związek. Ilona zdaje się być osobą, która jest bardzo wierna uczuciom, nie tylko miłości, ale również przyjaźni. W sieci pokazała zdjęcie, ze swoim przyjacielem:  Oto mój najlepszy i niezastąpiony przyjaciel od ponad 12 lat 💗 O kim mówi w tak piękny sposób?  Zobacz także:  Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z przyjaciółkami. Dzielą wspólną pasję! Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z przyjacielem  Ilona z "Rolnik szuka żony" od lat ma jedną pasję, są nią konie i jeździectwo. Już w programie próbowała zarazić Adriana swoim hobby i jak widać jej się udało. Jej ukochany również jest miłośnikiem zwierząt. Sam posiada pieska, który od razu podbił serce Ilony.  Ilona opublikowała w sieci zdjęcie konia, którym się opiekuje. Okazuje się, że ma go już 12 lat i nie wyobraża sobie, że miałoby go zabraknąć w jej życiu:  Oto mój najlepszy i niezastąpiony przyjaciel od ponad 12 lat 💗 Też macie zwierzaki bez których nie wyobrażacie sobie życia?  Na profilu Ilony możemy znaleźć sporo zdjęć z końmi. Zamiłowanie do zwierząt można również zauważyć w działalności pary w sieci. Adrian i Ilona już niejednokrotnie namawiali swoich fanów do pomocy w schroniskach dla bezdomnych zwierząt. Taka postawa jest godna pochwały!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" to nie tylko miłość, ale i przyjaźnie! Zobaczcie, kto z kim się trzyma po programie! Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze swoim zwierzęcym...

Ilona Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" o największym szczęściu na świecie... Będziecie zaskoczeni, co nim jest!
Ilona z "Rolnik szuka żony" co jakiś czas zaskakuje na Instagramie swoimi zdjęciami. Tym razem pokazała, co jest dla niej największym szczęściem!

Ilona z " Rolnik szuka żony ", dzięki udziałowi w programie, znalazła miłość i zyskała ogromną popularność. Już podczas pierwszych randek w programie uczestniczka zdradziła, jaka jest jej największa pasja i zabrała Adriana na naukę... jazdy konno. Od czasu zakończenia emisji "Rolnika" Ilona często publikuje na Instagramie zdjęcia z końmi. Teraz pochwaliła się nową uroczą fotografią, ale to opis zwraca największą uwagę. Sami spójrzcie! Ilona z  "Rolnik szuka żony" o największym szczęściu Ilona opublikowała na Instagramie kolejne urocze zdjęcie z jazdy konno. W opisie wspomniała, że to może być dla niej największe szczęście na świecie.  Największe szczęście w świecie...? 🖤 - napisała Ilona tajemniczo na Instagramie. Zaskakujące, że nie wspomniała o Adrianie, ale o swojej pasji. Mamy nadzieję, że to nie jest zapowiedź kryzysu w związku pary! W końcu ostatni weekend spędzili wspólnie . Jak wiadomo jeździectwo to wielka pasja Ilony, dlatego nic w tym dziwnego, że czuje się szczęśliwa, kiedy może robić to, co kocha. Swoim hobby Ilona zaraziła swoją siostrzenicę i oczywiście Adriana . Rolnik kupił już nawet dwa kucyki, które uwielbia, co widać w jego relacjach na Instagramie. Zdjęcie Ilony spodobało się też fanom "rolnika", co wyrazili w komentarzach: Oj jak pięknie.. Piękną masz pasję🥰🥰🥰 Jakie cudownie widoki🥰piękne zdjęcie Kocham konie❤️ zazdroszczę Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie! Te krajobrazy zapierają dech...         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Największe szczęście w...

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
"Przyłapany na gorącym uczynku!" Co robi w wolnym czasie Adrian z "Rolnik szuka żony"? Ilona zaraziła go pasją do...

Adrian Berkowicz w szóstej edycji " Rolnik szuka żony " dał się poznać jako miłośnik fotografii oraz sportów zimowych. Rolnik po zakończeniu programu wciąż cieszy się sympatią widzów, którzy kibicują jego związkowi zapoczątkowanemu na planie show. Ilona, bo to właśnie zdobyła serce rolnika, rozszerzyła jego zainteresowania również o swoją pasję. Idealnie się dopełniają jako para, a udowadniają to rozmowy Adriana z internautami!  Zobacz także:  Adrian z "Rolnik szuka żony" ma nową pasję! Odkrył ją dzięki Ilonie? Adrian Berkowicz z "Rolnik szuka żony" o swojej pasji  Adrian Berkowicz opublikował na Instagramie efekty sesji zdjęciowej, które zdradzają jego zainteresowania. Fotograf uchwycił rolnika... fotografującego naturę. Przyłapany na "gorącym uczynku"😁 A Wy jakie macie pasje, bądź pomysły na spędzanie czasu wolnego?  - zapytał fanów na Instagramie Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Rolnika szczególnie zainteresowały te dotyczące jazdy konnej:  Konie i zdjęcia Góry i konie pewnie najlepsze to połączenie tych obu - odpowiedział miłośnikom koni Miłością do nich zaraziła go Ilona, która już w programie udzielała mu pierwszych lekcji jeździectwa. Sądząc po zdjęciach publikowanych na Instagramie, pasje zakochanych udzieliły się im wzajemnie i mogą je wykonywać wspólnie. A czy Ilona chętnie pozuje mu przed obiektywem? Adrian pierwszą sesję zaproponował jeszcze w programie. Robił wówczas naturalne zdjęcia wszystkim kandydatkom. Jednak Ilona nie czuła się komfortowo przed obiektywem i odmówiła pozowania do zdjęć. Ale przecież odkąd są razem wiele się zmieniło... Zobacz także:  Mama Seweryna z "Rolnik szuka...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner