Reality Star - głosowanie

Wybierz z nami największą gwiazdę reality show! Nominowaliśmy aż 12 osób, które według nas zasłużyły na to miano - to o nich czytacie na Party.pl najchętniej. Wśród nich znaleźli się bohaterowie takich programów, jak choćby "Gogglebox", "Love Island", "Rolnik szuka żony" czy też "Big Brother". To wy zdecydujecie, kto z nich zasłużył na zwycięstwo. Głosowanie trwa do 13 kwietnia do godziny 23:59. Wyniki plebiscytu ogłosimy w kwietniowym wydaniu magazynu "Party"!

Zobaczcie wszystkim nominowanych i oddajcie głos na swoich ulubieńców! 

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba na jesiennym spacerze
Instagram

Sylwia Bomba jest obecna w "Gogglebox. Przed telewizorem" od pierwszego sezonu. Widzowie niemal od razu pokochali ją za trafne i okraszone dużą dawką humoru komentarze. Co więcej, Sylwia Bomba cieszy się też ogromną popularnością w internecie. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 588 tysięcy osób! Nie da się ukryć, że jest prawdziwą gwiazdą!

Ilona Kurzeja
Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?

Ilona to kolejna uczestniczka "Rolnik szuka żony 6", którą postanowiliśmy nominować w naszym plebiscycie. W programie dziewczyna dała się poznać jako bardzo nieśmiała i delikatna osoba. Mimo wszystko to właśnie na nią Adrian zwrócił uwagę i to ją wybrał na swoją partnerkę. Jego decyzja okazała się być strzałem w dziesiątkę! Ilona i Adrian to jedyna para, która przetrwała po zakończeniu 6. edycji show TVP1. Trzymamy za nich kciuki!

Bożena Baraniak
East News

Bożena zgłosiła się do programu "Sanatorium miłości", aby znaleźć drugą połówkę. Ta piękna seniorka przyjechała do Ustronia aż z Chicago, gdzie mieszka od lat. Choć nie udało jej się zakochać w żadnym z kolegów, zyskała coś więcej. Przyjaciele z show uznali, że zasłużyła na miano "Królowej turnusu"! Czy Bożena podbiła również wasze serca?

Ewa Mrozowska
Ewa Mrozowska z "Gogglebox"
Instagram

Ewa Mrozowska występuje w "Gogglebox" w parze z Sylwią Bombą. Tak jak i jej przyjaciółka, cieszy się też ogromną popularnością w sieci. Tysiące internautów śledzą jej życie prywatne i zawodowe, którymi chętnie chwali się na Instagramie. Ewa Mrozowska na co dzień zajmuje się bowiem wykonywaniem profesjonalnych makijaży. Jej stałą klientką jest między innymi Sylwia Madeńska z "Love Island"!

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska sporo schudła! Jak?

Sylwia Madeńska to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu "Love Island". Celebrytka, oprócz sporych pieniędzy, wygrała coś jeszcze. Sylwia poznała na Wyspie Miłości Mikołaja, z którym nadal tworzy udany związek. Ostatnio para zadebiutowała na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Sylwia jest bowiem profesjonalną tancerką. Ciekawe, czy poprowadzi swojego ukochanego do zwycięstwa? 

Madzia Wójcik
Madzia z "Big Brothera" na wakacjach w Chorwacji
Instagram

Madzia Wójcik to zwyciężczyni pierwszej edycji "Big Brothera", która pojawiła się na antenie TVN7 po długiej przerwie. To właśnie dlatego uznaliśmy, że powinna znaleźć się w naszym plebiscycie. Jakie są główne zalety Madzi? Przede wszystkim uczciwość i tolerancja! Madzia dała się poznać w programie jako bardzo otwarta i szczera osoba, z którą chętnie byśmy się zaprzyjaźnili. Wy również?

Wiesława Judek
Wiesia z "Sanatorium miłości"
Facebook

Wiesia to kolejna uczestniczka 2. edycji "Sanatorium miłości", którą postanowiliśmy umieścić w naszym plebiscycie. Jej charyzma oraz cięty język na długo zapadną nam w pamięci. Choć Wiesia nie wszystkim przypadła do gustu, jesteśmy pewni, że ma o wiele więcej fanów niż hejterów. Mamy rację? 

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska o diecie

Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej przebojowych uczestniczek "Gogglebox", która jest obecna w show od 3. sezonu. Ostatnio zasłynęła przede wszystkim dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Agnieszka nie tylko sporo schudła, ale także zadbała o swój wizerunek. Zrezygnowała z tlenionych włosów i krzykliwych makijaży. Teraz jest nie do poznania! Zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie :) 

Mikołaj Jędruszczak
Mikołaj Jędruszczak z "Love Island"
Instagram

Mikołaj Jędruszczak to partner Sylwii Madeńskiej z "Love Island". Widzowie to właśnie im zaufali i uwierzyli w ich miłość, dzięki czemu para zgarnęła główną wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych. Teraz Mikołaj i Sylwia wspólnie walczą o Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". Choć nie jest łatwo, oboje dają z siebie wszystko! 

Dawid Woskanian
Dawid Woskanian wygrał "Top Model"
East News

Dawid Woskanian zwyciężył 8. edycję "Top Model". Zasługuje na wyróżnienie, ponieważ pokazał nam, że ciężką pracą i determinacją można pokonać wszelkie trudności. Dawid Woskanian od dzieciństwa choruje na Zespół Tourette'a, co - wydawać się mogło - dyskwalifikuje go z branży modowej. Chłopak udowodnił jednak, że nic nie jest w stanie go powstrzymać przed realizacją swoich marzeń. Taka postawa jest godna naśladowania! 

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news

Choć Klaudia El Dursi nie wygrała "Top Model", dzięki programowi na stałe zahaczyła się w polskim show-biznesie. Modelka otrzymała bowiem propozycję poprowadzenia pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise", który nagrywany jest na Bali. Choć początkowo Klaudia nieco się wahała, ostatecznie zdecydowała się zaryzykować. Całe szczęście, ponieważ świetnie sprawdza się w roli gospodyni show TVN7!

Anna Stelmaszczyk
Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Anna wzięła udział w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Jej związkiem z Jakubem żyła cała Polska! Rolnik walczył o nią od pierwszego dnia. Po programie ich miłość rozkwitła ze zdwojoną siłą. Niestety, wiemy już, że to uczucie nie przetrwało próby czasu. Anna stara się ułożyć swoje życie na nowo. Uczestniczka "Rolnika" jest też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje, czym zajmuje się na co dzień.

Wyniki plebiscytu:
Sylwia Bomba...
Ilona Kurzeja...
Bożena Baraniak...
Ewa Mrozowska...
Sylwia Madeńska...
Madzia Wójcik...
Wiesława Judek...
Agnieszka Kotońska...
Mikołaj Jędruszczak...
Dawid Woskanian...
Klaudia El Dursi...
Anna Stelmaszczyk...