Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ilona Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy

Ilona z "Rolnik szuka żony" o największym szczęściu na świecie... Będziecie zaskoczeni, co nim jest!

Ilona z "Rolnik szuka żony" co jakiś czas zaskakuje na Instagramie swoimi zdjęciami. Tym razem pokazała, co jest dla niej największym szczęściem!

Ilona z "Rolnik szuka żony", dzięki udziałowi w programie, znalazła miłość i zyskała ogromną popularność. Już podczas pierwszych randek w programie uczestniczka zdradziła, jaka jest jej największa pasja i zabrała Adriana na naukę... jazdy konno.

Od czasu zakończenia emisji "Rolnika" Ilona często publikuje na Instagramie zdjęcia z końmi. Teraz pochwaliła się nową uroczą fotografią, ale to opis zwraca największą uwagę. Sami spójrzcie!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ilona z  "Rolnik szuka żony" o największym szczęściu

Ilona opublikowała na Instagramie kolejne urocze zdjęcie z jazdy konno. W opisie wspomniała, że to może być dla niej największe szczęście na świecie. 

Największe szczęście w świecie...? 🖤 - napisała Ilona tajemniczo na Instagramie.

Zaskakujące, że nie wspomniała o Adrianie, ale o swojej pasji. Mamy nadzieję, że to nie jest zapowiedź kryzysu w związku pary! W końcu ostatni weekend spędzili wspólnie.

Jak wiadomo jeździectwo to wielka pasja Ilony, dlatego nic w tym dziwnego, że czuje się szczęśliwa, kiedy może robić to, co kocha. Swoim hobby Ilona zaraziła swoją siostrzenicę i oczywiście Adriana. Rolnik kupił już nawet dwa kucyki, które uwielbia, co widać w jego relacjach na Instagramie. Zdjęcie Ilony spodobało się też fanom "rolnika", co wyrazili w komentarzach:

Oj jak pięknie..

Piękną masz pasję🥰🥰🥰

Jakie cudownie widoki🥰piękne zdjęcie

Kocham konie❤️ zazdroszczę

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie! Te krajobrazy zapierają dech...

 

Ilona z
Instagram

Ilona już od dawna pasjonuje się jazdą konno.

Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?

Swoją pasją uczestniczka "Rolnik szuka żony" zaraziła też Adriana.

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

 

 

Ilona Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z przyjaciółkami. Dzielą wspólną pasję!
Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się uroczym zdjęciem z przyjaciółkami!

Ilona z " Rolnik szuka żony " nigdy nie ukrywała, że jeździectwo to jej wielka pasja. Już w programie o niej wspominała i zabrała Adriana na naukę jazdy konno w ramach randki. Teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem ze wspólnej przejażdżki z przyjaciółkami. Tylko spójrzcie na to urocze trio! Ilona pokazała zdjęcie przyjaciółek! Ilona z "Rolnik szuka żony" pasją do jazdy konnej zaraziła już Adriana , który nawet zdecydował się na zakup dwóch kucyków do swojego gospodarstwa. Miłość do koni uczestniczka hitowego programu TVP dzieli również ze swoją małą siostrzenicą . A teraz opublikowała zdjęcie z przyjaciółkami, z którymi razem jeździ konno.  Kobiety wyglądają uroczo, niczym z Dzikiego Zachodu. Widać, że doskonale się bawią w swoim towarzystwie, wspólnie realizując pasję. Trzeba przyznać, że Ilona przyczynia się do zwiększenia zainteresowania tym sportem, co widać  na Instagramie, gdzie wielu Internautów pyta o lekcję jazdy konno. Tylko spójrzcie na urocze zdjęcie Ilony z przyjaciółkami! Zobacz także:  Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Ilona przyjaźni się też z innymi uczestniczkami "Rolnika szuka żony" Natalią, Dianą i Anną.  Ilona i Adrian są jedyną parą, która po zakończeniu 6. edycji "Rolnika" nadal się spotyka  

Ilona Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała siostrzenicę. Dziewczynka odziedziczyła po niej pasję!
Ilona z "Rolnika" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem kolejnej osoby, którą zaraziła pasją do jazdy konno!

Ilona z " Rolnik szuka żony " już w programie często opowiadała o swojej pasji, którą jest jeździectwo. Na pierwszą randkę zabrała Adriana właśnie do stadniny i tam po raz pierwszy uczyła rolnika jazdy konnej. Szybko okazało się, że mężczyzna zaraził się pasją do koni i w swoim gospodarstwie ma już dwa kucyki.  Teraz Ilona pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej siostrzenicy, która jeździ na koniu na biegunach. Widać, że to ulubiona zabawka małej Sary. To już kolejna osoba, którą Ilona zaraziła swoją pasją! Ilona z "Rolnika" pochwaliła się zdjęciem siostrzenicy Na Instagramie Ilona opublikowała kilka zdjęć dziewczynki bawiącej się na koniu na biegunach. Uczestniczka "Rolnika" szczerze wyznała, że jej siostrzenica też kocha konie: Sarka i jej ulubiona zabawka 😊 czyli jak zarazić dziecko pasją 😉👌💗🏇 P.s. Czy tylko ja nie potrafię się zdecydować na jedno zdjęcie? 🙈 🙈 - napisała Ilona na Instagramie. Internauci są zachwyceni fotografiami dziewczynki i pod zdjęciem piszą, że już widzą w niej mistrzynię świata w jeździectwie, porównując ją do Ingrid Klimke, złotej medalistki olimpijskiej z Pekinu: - Ja w niej widzę Ingrid Klimke 😉 - Pasja do 🐴 po cioci? :) 😍 mała urocza jest - czytamy w komentarzach.  Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie!          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Sarka i jej ulubiona zabawka 😊 czyli jak zarazić dziecko pasją 😉👌💗🏇 P.s. Czy tylko ja nie potrafię się zdecydować na jedno zdjęcie? 🙈 🙈 ☺ _________________________________________ #sara #littlerider...

Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała, co pomaga jej przetrwać kwarantannę... I nie ma to nic wspólnego z Adrianem
Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co pomaga jej przetrwać trudny okres kwarantanny. Jakie ma sposoby na to, aby nie opuszczał ją dobry nastrój?

Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co pomaga jej przetrwać trudny okres kwarantanny. Jakie ma sposoby na to, by nie opuszczał jej dobry nastrój? Uczestniczka szóstej edycji zdradziła swój niezawodny patent i tym razem nie ma on nic wspólnego z Adrianem... Jaką ma radę dla swoich fanów?  Zobacz także:  Wybierz z nami największą REALITY STAR! Walka o 1. miejsce trwa!  Ilona z "Rolnik szuka żony" o kwarantannie  Ilona z " Rolnik szuka żony " to jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek szóstej edycji programu TVP. Swoim udziałem w show nie tylko zyskała popularność i sympatię tysięcy widzów, ale przede wszystkim miłość Adriana.  Obecnie, w czasach pandemii, mogą liczyć na swoje bezgraniczne wsparcie. Ale Ilona ma również swój własny sposób i "odskoczenię od rzeczywistości", która sprawia, że nie traci pogody ducha w trudnych czasach pandemii. Chodzi o jej pasję, którą są konie:  Chwila z końmi i od razu czuję, że żyje 🤗💛🍀🐴 Ilona zwróciła również uwagę na to, że powinniśmy znaleźć wokół siebie coś, co będzie nam dawało szczęście:  W obecnej sytuacji to bardzo ważne by mieć swoją odskocznię od rzeczywistości. A co Was wprowadza w dobry nastrój i pomaga przetrwać ciężki czas? Opieka nad końmi i jeździectwo to ogromna pasja Ilony. Swoją miłością do nich zaraziła również Adriana, który chętnie pomaga jej w opiece nad zwierzętami. Ilona również nauczyła go jazdy konnej. Posiadanie pasji jest bezcenne i może bezgranicznie ładować nas pozytywną energią!  Zobacz także:  Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty wspólnej sesji zdjeciowej. Ile w niej namiętności!...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner