Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

Ilona z "Rolnik szuka żony" o weekendzie z Adrianem. Para spędza razem każdą wolną chwilę!

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem i zdradziła, gdzie wyjechała na weekend. Okazuje się, że uczestniczka programu spędza z Adrianem coraz więcej czasu. Ilona postanowiła przedłużyć sobie weekend i spędziła więcej czasu w gospodarstwie rolnika. Na Instastories pochwaliła się efektami  wspólnej pracy w szklarni przy kwiatach. Zobaczcie najnowsze zdjęcie Ilony... Para podejmie decyzję o wspólnym mieszkaniu?

Ilona z "Rolnik szuka żony" o weekendzie  z Adrianem

Ilona i Adrian są obecnie jedyną parą, która poznała się w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Fani programu już od dawna sugerują, że para niebawem poinformuje o zaręczynach, ale jak na razie możemy zaobserwować, że Ilona i Adrian spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Wspólne wyjazdy, odwiedziny, a teraz przedłużone weekendy. Być może to czas na decyzję o przeprowadzce?

W końcu Ilona właśnie napisała, że spędziła dłuższy weekend z rolnikiem, a Adrian z żalem wyznał, że musiał odwieźć ją na pociąg:

Czeeeść! Jak tam rozpoczeliście nowy tydzień? Ja właśnie wracam po dłuższym weekendzie do domu i swoich obowiązków. A myślami nadal jestem u @adrianberkowicz 😉💜😘 - napisała Ilona na Instagramie.

Na to pytanie od razu odpowiedział jej Adrian, pisząc: Ja zawiozłem taką uroczą blondwłosą Panią na pociąg 😘.  To nie jedyny komentarz pod zdjęciem Ilony. Tradycyjnie fani programu "Rolnik szuka żony"  napisali uczestniczce mnóstwo komplementów i dodali, że trzymają kciuki za parę:

Trzymam za was kciuki żeby Wam się udało 😍😍😍

Super, bardzo się cieszę Waszym szczęściem,

Dwa słodziaki

Śliczne zdjęcie

Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie Ilony z "Rolnik szuka żony"!

 

Para spędza ze sobą mnóstwo czasu!

Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram

W programie ich uczucie nie było wcale oczywiste.

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27