Gwiazda "M jak miłość" nie przeszła castingu do "Korony królów"
Instagram

Gwiazda "M jak miłość" nie przeszła castingu do "Korony królów"! Reakcja internautów? "Nie ma co żałować"

Gwiazda "M jak miłość" nie przeszła castingu do "Korony królów"
Instagram

Ilona Lewandowska nie przeszła castingu do "Korony królów"! Aktorka, którą doskonale znacie z roli wrednej Anety w "M jak miłość", poinformowała swoich fanów, że ona i jej chłopak próbowali dostać rolę w najnowszej produkcji Telewizji Publicznej! Serialowa gwiazda pokazała jakiś czas temu zabawne zdjęcie, na którym ona i jej partner pozują w koronach. Internauci są zachwyceni!

Gwiazda "M jak miłość" pozuje z chłopakiem

Serial "Korona królów" od samego początku wzbudza ogromne emocje. I chociaż serial ma świetne wyniki oglądalności, to widzowie wytykają jego twórcom wiele wpadek takich jak błędy faktograficzne czy złą charakteryzację. Dostaje się również aktorom, którzy występują w telenoweli historycznej. Teraz okazuje się, że w obsadzie "Korony królów" mogła się znaleźć Ilona Lewandowska w "M jak miłość"! Aktorka zdradziła, że razem z chłopakiem wybrali się na casting. 

Na TVP premiera telenoweli historycznej ,,Korona królów’’. Żadne z nas nie przeszło castingu, postanowiliśmy ukoronować się sami. 2018 bring it on!!✨💫👸🏻🤴🏻- napisała na Instagramie. 

Jak na wpis aktorki zareagowali internauci? Niektórzy żartują, że para ma lepszą charakteryzację niż występujący w "Koronie królów" aktorzy ;)

Ale korony to chyba ukradliscie z planu filmowego TVP bo jak żywcem wyjęte z serialu ;))

 

Wyglądacie jednak trochę lepiej niż Ci z serialu.....

 

Nie ma co żałować . Udział w tej telenoweli mógłby Wam zamknąć wiele drzwi do dalszej kariery. Nie jest on dobrze odbierany pod wieloma , jak nie wszystkimi względami- pisali internauci.

Zobaczcie zabawne zdjęcie gwiazdy "M jak miłość" Ilony Lewandowskiej i jej chłopaka, również aktora, Pawła Janysta. 

Zobacz także: Robert Gonera ostro odpowiada hejterom: „Korona królów” jest hejtowana, a jednak obejrzały ją cztery miliony widzów. Podobnie jak „M jak miłość”

Ilona Lewandowska nie przeszła castingu co "Korony królów".

Gwiazda
Instagram

Rzeczywiście lepiej od oryginału? ;)

Korona Królów, zdjęcia z planu
Marcin Makowski

 

Więcej na temat M jak miłość Korona królów
Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33