Roksana Węgiel w czerwonej bluzie
East News

Ile zarabia Roksana Węgiel? Wiemy, kto zarządza jej finansami!

Roksana Węgiel w czerwonej bluzie
East News

Roksana Węgiel jest jedną z najlepiej zarabiających nastolatek w naszym kraju. 14-latka właśnie skończyła szkołę podstawową, ale zamiast cieszyć się wakacjami, jak dziewczyny w jej wieku, gra koncerty. W wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” przyznała, że kocha koncertować i spotykać się z fanami, a jej trasa daje jej możliwość podróżowania po całym kraju. Występy wiążą się też z dużymi zarobkami, jednak gwiazda nie jest jeszcze pełnoletnia i nie może samodzielnie zarządzać swoimi pieniędzmi! Kto jej w tym pomaga?

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Kariera Roksany Węgiel zaczęła się od zwycięstwa w "The Voice Kids", potem szybko nabrała rozpędu. Dzięki wygranej w Eurowizji Junior przed młodą artystką otworzyło się wiele nowych drzwi. Teraz jak podaje "Fakt" piosenkarka zarabia nawet... 20 tysięcy za jeden występ. Do tego dochodzi udział w sesjach, reklamach i ogólnopolskich wydarzeniach, jak Festiwal w Opolu. Trzeba przyznać, że te kwoty zarabiane przez 14-latkę zaskakują.

Kto zarządza finansami Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel nie może jeszcze sama zarządzać zarobionymi pieniędzmi. Obecnie jej finansami zajmują się rodzice. Jak przyznaje gwiazda:

I dobrze, bo myślę, że gdybym dostała je teraz, to by się rozeszły. Niestety nie jestem oszczędną osobą - wyznała w rozmowie z "Twoim Imperium" Węgiel.

Pieniądze artystki gromadzone są na koncie oszczędnościowym, którym dysponuje jej mama. Jaki dostęp do swoich pieniędzy ma Roksana? Piosenkarka przyznała jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl, że nie otrzymuje kieszonkowego, ale informuje rodziców, co chciałaby kupić i wtedy dostaje określoną kwotę.

Zobacz takżeWęgiel i Kwiatkowski wydali płyty niemal w tym samym czasie! Kto wygrał pojedynek na sprzedaż? Są wyniki!

 

Roksana Węgiel na Festiwalu w Opolu
ONS.pl

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08